Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem nyugodtan alszik a...

Miért nem nyugodtan alszik a babám?

Figyelt kérdés
Éjjelente arra ébredek,hogy a 3 hós kisfiam ide oda forgatja a fejét a kiságyba. Hason alszik. Talán már nem jó így neki,vagy nem alszik mélyen, vagy melege van vagy fázik, vagy csak így alszanak a babák? Napközben nyugisabban alszik.
2009. júl. 22. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem egyszerüen álmodik, nem kell ezen problámázni. Nappal valószinüleg nem alszik olyan sokáig, hogy intenziven álmodjon.

(Egyébként a baba nem "hós" hanem "hónapos" - a "hó" csak egy idétlen adminisztrációs rövidités...)

2009. júl. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most miért kell kioktatni, jó az úgy hogy "hós", én is meg még sokan mások is úgy írják, mindenki érti miről van szó!

Az én babám is csinálta ezt, valószínűleg azért, mert nemrég tanulta meg emelgetni, forgatni a fejét! A kisfiam most 6 HÓS és most meg négykézlábra áll álmában, mert most épp itt tarta a fejlődésben! :) Ne aggódj, majd abbahagyja!

Jó babázást!

2009. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

3 HÓNAPOS! JÓ ÍGY???? De szerintem nem ez a lényeg, nem ezen az egy szón van a hangsúly.

Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 22. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a meleg az oka.Mióta kánikula van állandóan forgolódik, megébred, nyöszörög.

Ne morogjatok.:)Nem nagy fáradtság helyesen használni az anyanyelvet és a kicsinek is helyesen megtanítani.Én azóta figyelek a szavaimra, mióta édesanya vagyok.

2009. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!