Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik nyugodtan?

Miért nem alszik nyugodtan?

Figyelt kérdés
11 hós kislányom soha nem aludta át még az éjszakát. Már eléggé kivagyok... Éjjel többször, van úgy hogy 6-7 szer is felriad, sir, aztán iszik néhány korty teát és alszik. Vagy egy kicsit simogatom a hátát.... próbáltam már hogy nem megyek be hozzá, de órákig orditana....
2011. jan. 6. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is a kisfiam másfél évesen kezdte átaludni az éjjelt de csak egyszer kelt enni

van fény a szobájában? nállunk folyton ég egy solámpa mert fél ha felriad éjjel.

probáld meg árendezni a szobáját hátha segit. és ha vizet adsz neki nem teát?

2011. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás, mozgásfejlődés, a foga, egy csomó minden lehet, ki kell bekkelni:( Esetleg nem fázik/melege van? Ne csináld, hogy nem mész be hozzá, szerintem nincs értelme, muszáj valahogy kibírni. Esetleg a párod nem vállalna át 1 éjszakát? Az enyém múltkor megtette és 1 év után először úgy ébredtem, hogy kipihentem magam.
2011. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hexagonal válasza:
Az én lányom sem aludt még soha át egy éjszakát sem pedig elmúlt már 8 hónapos. Fogzásra próbáltama homeopátiás szereket most talán a belladonna beválik, aztán a szeparációs szorongására beteszem mellé éjszakára egy pulcsimat aminek ugye anya illata van, éjjeli fény nálunk is világít, de így is csak azt tudtam elérni, hogy kb. 3-4 óránként felébred és szopizni akar. Tanácsolták már, hogy csak dajkáljam meg ilyenkor és ne etessem és akkor majd leszokik az éjszakai nassolásról, de ha nem kap éjszaka cicit torka szakadtából üvölt, ha szopizhat akkor 15 perc alatt vissza alszik. Biztos gyenge vagyok, de a csendesebb megoldást választom. Talán kinövi...
2011. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!