Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a kisfiam...

Miért nem alszik a kisfiam nyugodtan?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisfiam van és2 hónapja nem alszik éjszaka sír,visít, csukott szemmel körbejárja az ágyat,hason csúszva kúszik azt is csukott szemmel.Nem tudom mit tegyek vele de kimerült a család mert minden éjjel 22-06-ig ébren vagy félkómában szenved a gyerek.Orvosnál jártunk először a fogára kente a dolgot utána azt mondta gyorsan fejlődik és ezt lassan dolgozza fel az idegrendszere.Még ha így is van tényleg nem lehet semmit tenni?
2011. jan. 26. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is a mozgásfejlődés miatt lehet. Ugyanezt éljük meg a 8 hónapos lányommal. Éjszaka kúszik-mászik, beakad, megfordul, néha óránként felsír... Reggel is irtó korán kel, nem lehet visszaaltatni, pörög ezerrel... Kitartás! Ez egy nehéz időszak, fognak még jobban aludni, pl. ha már napközben fizikailag jobban el fognak fáradni.
2011. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia próbálj valami nyugtató illó olajat berakni a szobába mielőtt lefekteted.Barátnőmnél nagyon bevált.PL:Kamillás ,de a boltban biztos tudnak valamilyent ajállani
2011. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet.Az én 8 hónapos kisfiam altatása kb 1 órás ordítás előzi meg.A kompjában közlekedik,mindent kipakol.Állandóan menne.ÉJszaka viszont sír, nem forgolódik,mint nálatok.Ugyanaz lenne az ok?
2011. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ugyan ez e a gond.Azt tudom hogy az én fiam nem igazán kompozott egyedül mászkált meg sétált persze felügyelettel.Rengeteget mozgott volt hogy folyt róla a víz annyira lefárasztotta magát és még sem aludt nyugodtan csak 9től 10ig.Köszönöm a jó tanácsokat az illóolajat mindenképpen kipróbálom.
2011. jan. 26. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont így van és én sem értem 7 hónapos múlt és már kb két hete este nyolckor elalszik és tízkor kell reggelig félkomába mellettünk szenved én a fogára gondolok de kitudja mi lehet.

Akkor nem vagyunk egyedül.

2011. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dettó 7 hónapos kora óta az az két hete nálunk is ez van, ő már mászik és fel is áll, és ezt nagyon éli kompozik is és még egy foga sincs, az éjszakák szörnyűek nem tudom meddig tart?.
2011. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom meddig tart engem is érdekelne.Mi is kimerültünk.Ami most segített az az illóolaj.Nappalra citromfű éjjelre levendula és 3 napja csináljuk.Eddig bejött mert csak egyszer kelt föl hajnal tájt de vissza is altattam.Szerintem akinek ilyen gondja van próbálja meg veszteni nem veszít vele.
2011. febr. 5. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!