Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik nyugodtan a...

Miért nem alszik nyugodtan a 4,5 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
3 napja olyan nehezen alszik el,és éjfél és hajnali 4 között úgy forgolódik ide-oda mintha rosszat álmodna. Nem ébred fel, csak nyöszög és fel-fel sír. Akkor adok neki vizet, vagy épen megszoptatom, de van amikor csak mellettem a nagyágyban tud elaludni. Gondoltam már arra is hogy a fogacskái mocorognak, a szemfogainál van dudor az ínyén. És már most délelőtt sem hajlandó aludni, csak délután. Akkor is többször keveset.
2010. aug. 12. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű a fogcsírák mocorognak. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Vagy ha nagyon nyűgös és nem alszik, kicsi nurofent adj neki. Nálunk volt, hogy 1 hétig csak úgy aludt el, ha kúpot, vagy nurofent kapott, mert annyira megviselte...
2010. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha felébred és megitattad , esetleg kend be a fogacskái helyét Dentinox oldattal, vagy más, ehhez hasonló helyileg ható fájdalom csillapító szerrel.

Esetleg homeopátiás készítményeket is adhatsz neki, többféle készítmény van, de a gyerek alkatától és egyedi panaszaitól függ, hogy melyiket lehet adni.

Én a Chamomilla vulgarist adom neki pár napja, ez a legelterjedtebb a fogzási panaszokra, úgy tudom. Azóta nyugodtabb a Kisfiam.

2010. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!