Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám miért sír...

9 hónapos babám miért sír fürcsi közben? Eddig jól bítra a pancsit, mit lehet tenni hogy nyugodtan meg tudjam fürdetni?

Figyelt kérdés
A nyáron már gyerekmedencében is pancsiztunk semmi baj nem volt, sőt az ő kiskádját lecseréltük a mi nagykádunkra és szeretett benne pancsizni, nem volt semmi probléma, valószínű megíjedt amikot a fejecskéjét mostam, de hogy lehet ezt orvosolni hogy ne féljen? ha akádba állítom semmi baj csak ha bele ültetem végig sír kisebb nagyobb megszakításokkal, semmivel nem lehet elterelni a figyelmét. köszi a válaszokat!
2010. szept. 11. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

vagy azt próbálnám meg, hogy vissza a kiskádba egy időre, amíg elmúlik a félelme, ülve gondolom belefér, hátha abban nem félne annyira, mert biztonságosabbnak érezné. (csak utána szembesül az ember a későbbi visszaszoktatással a nagykádba)


vagy beülnék mellé a nagykádba én is és együtt fürdenék vele (vagy apa, ha ő szokta fürdeni). szerintem az biztonságérzetet kelten benne.

remélem tudtam segíteni.

2010. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vele közösen játékokat dobálnék a vízbe, hogy akarjon utánamenni.
2010. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vissza a kiskád vagy menj be te is. Én vele kell hogy fürödjek. Mivel állni szeret, esetleg letusolni vele együtt? Óvatosan:)
2010. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

nyugodtan ülj be hozzá te is!nem lesz attól semmi baja a babádnak!

én is együtt fürdök a lányommal,kivéve azt a pár napot amikor menstruálok.

2010. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszolat, én is gondoltam már rá hogy együtt fürödjünk, hát most kipróbálom!
2010. szept. 12. 16:03
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi csajok a tanácsot! 3 napja együtt fürdünk és a kis csemetém nagyon élvezi a pancsit, sőt 9 hónap után már 2* átaludta az éjszakát! mégegyszer KÖSZÖNÖM!!!
2010. szept. 15. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, örülök, h tudtunk segíteni! pont azért néztem vissza, mert érdeklődni akartam, h mi a helyzet.
2010. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nagyon örülök!

szerintem az együtt fürdés kihagyhatatlan élmény!ezt mindenkinek át kell élnie.sajnos a férjemet nem tudom rá venni hogy fürödjön a lányunkkal.de nem adom fel.


sok boldogságot nektek!!!!

2010. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!