Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babával utazhatunk...

8 hónapos babával utazhatunk Egyiptomba?

Figyelt kérdés
7 napról lenne szó,repülővel.Vihetjük magunkkal a babánkat?Ha igen,akkor milyen óv intézkedéseket kell tenni utazás elött?Milyen oltásokat?Stb.Repülőre lehet vinni őt?Kibírja a hosszú utat?Kell neki útlevél?Személyije nincsen.Ha mégse ajánlatos,akkor azt is írjátok meg miért nem?nagyon örülnénk,ha elvihetnénk magunkkal,mert az utat ajándékba kapjuk,és régi vágyam,hogy Egyiptomba utazhassak.De ha a babót nem tanácsos elvinni,inkább maradunk,nem kockáztatok.
2008. máj. 9. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősömék,a féléves babával voltak Mauritiuszon.

Szerintem ti is mehettek, kérdezd mega gyereke orvost, vagy a védőnőt, hogy ő mit ajánl.

Sok faktoros napvédő krém, minden féle egészségügyi csomag!

2008. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tuti, hogy kell útlevél, az okmányirodát kérdezd meg.
2008. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mehettek, útlevél viszont mindannyiótoknak kell, a babának is (okmányirodában dolgoztam eddig). Annyi, hogy a picinek kajával készülj be és vigyél neki is hasmenés elleni szereket!
2008. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meg vigyetek neki vizet is sztem ki tudja az ottani ásv víz milyen..vagy vízforralót az ásv víznek,mert egyiptom nem a higiéniáról híres-meg gyógyszereket is azért,csípés elleni krémet stb..de sztem elvihetitek.
2008. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mentek mindenképp egyeztess a légitársasággal, hogy milyen kaját vihetsz fel a gépre a kicsinek, mert nem mindig engednek fel folyadékot, stb.
2008. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!