Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsival utazhatunk...

Babakocsival utazhatunk vonaton? Van erre valami külön 'szabály'?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a szüleimhez haza utazni egy hétre. Bármelyik vonatra fel lehet vinni a kocsit? (gondolok itt a szűk és kis helyekre) Hogy a legjobb babával vonatozni?
2009. jún. 27. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? Ha nem olyan pici és tud ülni az öledben, akkor ne vigyél babakocsit, anyukádéknál kérjetek valakitől pár napra, vagy vegyetek ott valami használtat.Vigyétek babahordozóban ha még olyan pici. Ha már hat hós elmúlt, vigyétek esernyőre csukható sportkocsiban, az nem foglal sok helyet! Egyébként morognak az utasok. Ha nem messze mentek és sosem tömött a vonat, akkor meg lehet kockáztatni a másikkal is, de hát akkor ott vannak még a csomagok...
2009. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most lesz 7 hónapos. Amúgy sportkocsiban vinnénk,amit lapra össze lehet csukni. 200 km-t kellene vonatozni
2009. jún. 27. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak 60km-re mentem,de a normál lapra csukhato sportkocsinkkal mentünk,és mivel nem tudtam hova tenni a kocsit,mert a babám elaludt benne igy az ülés mellett volt.Nem érdekelt hogy morcognak,ha jött valaki arréb huztam hogy elférjenek.
2009. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!