Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 honapos babával elmernétek...

14 honapos babával elmernétek utazni Egyiptomba kirándulni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2010. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem igen.
2010. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen "betegségeket" összeszedhető helyre nem mennék.

Mennék viszont Horvátországba, Olaszországba, és a környező országokba, na és Magyarországon bárhova.

2010. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Voltam Egyiptomban, bár akkor az én lányom már öt éves volt. Teljesen más körülmények között élnek, mint mi. Nem ittunk, nem ettünk semmit az utcán. (csak a szállodában). A piacon, vagy a piramisoknál féltem, hogy a gyerek megfog valamit és összeszed v.mi bacit. A tevére sem engedtem felülni, rettentően koszos volt a takarója, a lányom meg rövidnaciban volt ;)
2010. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
...én is ezektol a betegségektol félek a legjobban.Ezért gondolkozom rajta.
2010. aug. 22. 23:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek más egzotikus, de biztonságosabb helyre. Második voltam
2010. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hová? állandoan ezen torom a fejem. persze fontos hogy szép legyen a tenger is...a párom imád búvárkodni, ezért szoktunk egyiptomba kirándulni....de most a picivel nem merek.
2010. aug. 22. 23:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Olaszország, Spanyolország????
2010. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én Tunézián gondolkodtam 21 hónapossal. Nem vállaltam be. Mindent a szájába vesz, megrág, megkóstol stb. Úgy döntöttem nem szeretném azzal tölteni a nyaralást, hogy minden apró mozdulatát lesem és aggódom egész nap. Pedig Tunézia sokkal tisztább, mint Egyiptom.

Lehet, hogy fantasztikus élmény lenne, de az is lehet, hogy elkapna egy durva hasmenést lázzal és akkor aztán mit csinálsz vele abban az országban??

Ha mindenképp mennél inkább Tunézia, de hasonló árfekvésben igazából nem tudsz külföldre menni. ÖSszességében drágább volna. Mi a Mátrába megyünk helyette, hát nem ugyanaz, de a jó levegő és a biztonság tudata.. hát inkább :-)

Bárhogy is döntesz, nyugodt pihenést!

2010. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint egy ilyen pici kisgyerekkel nem érdemes még ennyire messze utazni.Sokkal célravezetőbb egy közelebbi helyet választani,mondjuk Olaszország.

Egyiptomban sok a fertőzés,raklap számra veheted az ásványvizet mert a víz ihatatlan, fürdeni is veszélyes,mert lehet,hogy belenyel a vízbe.Ezen kívül pedig az étel az ami gondot okozhat még és szerintem nem szeretnétek a nyaralást a szállodában, a beteg babát ápolva tölteni.

Ezért javaslom a közelebbi,fejlettebb országokat,ahol nincs rekkenő hőség és a fent említett dolgok sem.

2010. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!