Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez mit szóltok? Kislányom...

Ehhez mit szóltok? Kislányom 10 hós, szerettünk volna kistesót (össz.2 gyerkőcöt szerettünk volna), hogy ne legyen nagy a korkülönbség, be is csúszott, bár nem ennyire hamar gondoltuk. Múlt héten még nem látott a doki semmit, ezért visszahívott mára.

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbentem, amikor közölte az orvos, hogy ketten vannak.Kétségbe vagyok esve!!!!Meg tudnátok nyugtatni?
2009. júl. 20. 18:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok én is!!!Ez csodálatos dolog!!Drukkolok,hogy egészségesek legyenek,és várjuk a további híreket róluk!!:)
2009. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Ikerbabáim vannak, igaz nincs más gyermekem rajtuk kívül!

Nem szépítem, kemény dolog! Az eleje leginkább. De utána egyre könnyebb lesz ahogy nőnek fel és hihetetlen élmény látni őket együtt cívódni, nevetni, bírkozni...egy szó, mint száz örülj neki, az élet kivételes dologgal ajándékozott meg!

2009. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagy gratula nektek.

Unokatesómék 2 fiú után szerettek volna még egy lányt,ami be is jött nekik,de kísérte egy másik fiú is:-)))

Így most 3 fiú 1 lány.

Nagyon jól elboldogultak,pár hónap múlva már nem is kellett neki segítség,anyuka egyedül volt a 4 gyerekkel otthon.

Biztosan nagyon jól boldogultok Ti is,ne aggódj minden rendbe lesz.

Sok boldogságot hozzájuk.


3 gyerekes anyuka.

2009. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a bíztató szavakat,megnyugtattatok!Nem lehet semmi baj, már most nagyon szeretjük őket, várjuk őket.Ha van fejlemény, ide írok a kommentbe, itt el tudjátok olvasni, ha érdekel.Hétfőhöz 1 hétre megyek vissza, majd akkor is írok.Mégegyszer köszönöm nektek, mindenkinek jó egészséget kívánok!
2009. júl. 24. 12:02
 25/32 anonim ***** válasza:

Csak gratulálni szeretnék. Meg irigykedek is, pedig még csak 5 hónapos a kislányom. 40 éves vagyok, úgyhogy többet már nem szeretnék szülni, pedig csodálatos dolog!

Kitartás, sokkal könnyebb hárommal, főleg később, mint kettővel.

Gratula :)

2009. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
SZOMORÚ VAGYOK!!!Egy manócska maradt csak.Ma voltam orvosnál, 1 baba van, a másik petezsák összelapult.Olyan rosszul érzem magam, hogy el sem lehet mondani.Nagyon magam alatt vagyok!!!
2009. aug. 3. 19:18
 27/32 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mérhetetlenül sajnálom! Ha tudnék, küldenék át neked erőt és kitartást ehhez!

:-(

2009. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon elszomorodtam. :(

De vigasztaljon a kislányod, és az az egy babóca, aki most benned fejlődik. Nagyon vigyázz rájuk!

2009. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Szia!

21-én a 10.50-es vagyok. Nagyon-nagyon sajnálom! De biztos fennt úgy volt megírva, hogy ennek így kellett történnie. Bár tudom, hogy ez Téged nem vigasztal. De a kislányod és a méhedben fejlődő kis élet kárpótol majd Téged. Nagyon sok egészséget kívánok Nektek!

Ha van kedved akkor majd írj, hogy mi történik veletek, mi lesz a neme stb...

Hol laksz?

2009. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Miskolc mellett lakunk.Én is úgy gondolom, hogy ennek valamiért így kellett történnie.A kislányom kárpótol mindenért+ a pici pocaklakó, de azért nagyon szerettem volna,ha megmaradnak mind a ketten.Ide írok továbbra is, hogy hogy alakulunk, milyen nemű lesz(szerintem leányzó lesz ő is)Köszönöm lányok!
2009. aug. 4. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!