Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez mit szóltok? Kislányom...

Ehhez mit szóltok? Kislányom 10 hós, szerettünk volna kistesót (össz.2 gyerkőcöt szerettünk volna), hogy ne legyen nagy a korkülönbség, be is csúszott, bár nem ennyire hamar gondoltuk. Múlt héten még nem látott a doki semmit, ezért visszahívott mára.

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbentem, amikor közölte az orvos, hogy ketten vannak.Kétségbe vagyok esve!!!!Meg tudnátok nyugtatni?
2009. júl. 20. 18:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Én azt, hogy hurrá!

Hidd el, tök jó, nekem is így van (na jó, nem ekkora a korkülönbség... :-)), két fiú lett. Nagyon jó így a család szerintem. Én nagyon örültem neki...

2009. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Egy ismerösöm azért vállata be a 4-ik gyereket mert annyira kisfiut akart és a negyedikböl lett kettö.

Szerintem ne keseredj el, kettö az kettö. Más is szült ikreket, meg másnak is csúszott be plusszba egy. Ha egy plusszt szerettél volna akkor 2 plusszt is szeretni fogsz. Rengeteg segítséget fogsz kapni.

Szerintem örülj neki inkább.

2009. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Neked is 3 babád van?Hogy bírod, mennyi a korkülönbség?Egy kicsit kétségbe estem, mert szerintem 3 gyerkőc anyagilag nagyon húzós, meg hát ilyenkis különbséggel nem kesz egyszerű.Azt mondta a doki, hogy még nem biztos, hogy mindketten megmaradnak, de ha már így alakult,hát legyen!!Az igazság az, hogy félek!!!!
2009. júl. 20. 19:07
 4/32 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nagyon szeretem már őket, csak félek is.Ma vagyok 5 hetes!!!!
2009. júl. 20. 19:09
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

Na jó, nem mondom, hogy sétagalopp lesz, de a gyerekektől függ főleg. Én szerencsés vagyok, mindegyik angyal jó :-) Ha valamelyik sírósabb, na, az gáz...

Nálunk 3 év a korkülönbség, nálatok 18 hó lesz, ugye?

Az anyagiakon ne aggódj, ugyanis anyagilag sokkal jobban megéri a 3 gyerek, mint a 2. Nagycsaládos leszel, egy csomó kedvezmény jár! 91. terhességi naptól már kapni fogsz havi 12.000 Ft adóelőleget pl.

A gyes dupla, a családi pótlék emelt összegű ésígytovább... Szóval ezt komolyan mondom, hogy anyagilag sokkal jobb. Pláne, ha ruhát tudnál örökölni valahonnan, pl. ha az egyik lány lesz és jó rá a nagy gyerek ruhája... Nálunk ez nem jött be, a nagynak mindene rózsaszínű :-)))

Szóval semmi gond nem lesz, ne aggódj és te meg nagyon ügyes leszel!

2009. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

Lányom 13 hós, de mi már 7 hónapja várjuk a kistesót, most 8 hetes.

Csütörtökön megyek uhra, nálunk is fennál az iker esélye, családban van több is, férjem és a bátyja is annak indult...

Az elsőnél még csalódott is voltam, hogy nem iker lett, de most már én is félnék kicsit, ha ikrek lennének.

De mindig azzal bíztatom magam, hogy elsőzör is ez egy csoda, ők mindig kicsit mások és többek lesznek, mint mások, másrészt millióan végigcsinálták már és sikerült nekik, akkor nekünk is sikerülni fog!

Szeresd őket, ne félj, meg fogod oldani!:-))

(én meg mindent a teszveszen vettem a gyereknek, potom pénzekért...)

2009. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Igen, én is a Vaterán vásárolok, pl. iker babakocsi. Ott is fogom eladni, így kvázi ingyen lesz, visszajön az ára.
2009. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Ne keseredj el, nekem is kettő kisfiam lett, ráadásul elsőre. Neked talán annyi "előnyöd" van, hogy már a kislányodnál rájöttél, mit kell kezdeni egy babával. De én így most kettőn tanultam meg a babázást.

Egész nap egyedül vagyok velük, de nagyon jó babák, mindent meg tudok csinálni mellettük. Tudom, én könnyen beszélek "csak" két gyerekkel, de biztosan lesz segítséged, és akkorra a kislányod már nem is lesz annyira kicsi.

Igazuk van az előttem szólóknak, nagycsaládosként több kedvezményt kaptok majd, és már lesz valamennyi ruhátok kezdésnek.

Kitartás, és sok erőt kívánok Neked!

2009. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Igen,18 hónap lesz a gyerekek között.Már nem is félek annyira.Olyan jó olvasni a bíztató szavakat, köszönöm!!!Egyébként biztos nem is lesz annyira nehéz, segítségre is számíthatok, úgyhogy HAJRÁ!!!Szorítsatok csajok, hogy mind a két manócska egészséges legyen!!!!Már most imádom őket!!!
2009. júl. 20. 20:08
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
nekem van egy ismerösöm akinek így sikerült mint nektek. A férj az anyóst váltja és nagyon jól el vannak soha nem panaszkodik az anyuci.És majdnem minden délután Ö sétál az ikkrekkel .
2009. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!