Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez mit szóltok? Kislányom...

Ehhez mit szóltok? Kislányom 10 hós, szerettünk volna kistesót (össz.2 gyerkőcöt szerettünk volna), hogy ne legyen nagy a korkülönbség, be is csúszott, bár nem ennyire hamar gondoltuk. Múlt héten még nem látott a doki semmit, ezért visszahívott mára.

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbentem, amikor közölte az orvos, hogy ketten vannak.Kétségbe vagyok esve!!!!Meg tudnátok nyugtatni?
2009. júl. 20. 18:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik barátnőmnek először jöttek az ikrek. Ő azt mondta, neki ez a természetes, nem is tudja, mit csinálna eggyel. Aztán megtudta, mert az ikrek 9 hónaposak voltak, mikor teherbe esett. És semmi. Nagyon jól elvannak, tényleg egymást segítik. Bíztatni meg azzal tudlak, örülj, hogy nem hármasikrek!! :-) De ez volt megírva nektek, ez a ti nagy feladatotok! Sok sikert, és gratulálok.
2009. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%
szorítok hogy nelegyenek hasfájosak mert ha nem sírosak akkor minden oké . föleg ha mindig lesz melletted egy segítö.
2009. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%

Ahol már 3 gyerek van, azoknak ingyenes az étkezés bölcsibe, oviba, suliba. Az anyasági támpgatás is több. Ingyen tankönyv is jár majd.

Tudom azt hiszed messze van az még, de nincs is olyan messze mint gondolnád.

Gratula a sok babucikához!

2 gyermekes anyuka

2009. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


A saját történetem rövid felvázolását valóban biztatásnak szánom! Egypetéjű ikerlányaim 11,5 hónaposak voltak, amikor teherbe estem a következő gyerkőccel.Férjemmel a lányok születése előtt 11 hónappal ismerkedtünk meg, tehát egy két éves kapcsolatban vártuk a harmadik gyereket. Soha nem terveztünk semmit, csak örültünk annak amit az élet adott. Tuduk, hogy családi házban szeretnénk felnevelni őket, de persze semmi nem sikerülhet azonnal, így a második terhességemig összesen 5x költöztünk (mindkettőnk egész életével, múltjával, a két pici gyerekkel, terhesen). Tavaly augusztusban sikerült megvenni azt a házat amiben most lakunk, és amihez 3600 négyzetmétese föld is van. Minden egyes porcikáját műveljük (ketten, összefogva), saját krumplinktól kezdve a gyöngyhagymáig mindenünk van. Férjem két állásban dolgozik, nagyon keveset van itthon, semmilyen segítségünk nics mégis gyönyörűen megvagyunk. A kitartó munkával, céltudatossággal, összefogással mutatunk példát gyerekeinknek, akik 27 hónaposan segítenek borsót fejteni, uborkát, zöldbabot szedni, stb. Legkisebb lányunk 7 hónapos, a pokrócon fekve boldogan figyel minket, nem kell attól szenvednem, hogy felmosni sem tudok tőle, mert állandóan kézben akar lenni. Szóval semmi sem könnyű, de ha van erőd és kitartásod (márpedig kell, hogy legyen!) akkor nincsenek akadályok. Ja,és ha mindet beleadsz, akkor már csak hinned kell abban, hogy minden úgy szép és teljes, ahogy csinálod!

2009. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%

Én is csak gratulálni tudok az ikrekhez. Nagyon szerettem volna, ha nekem is ikreim lesznek, de a kisfiam egyedül érkezett.


Ismerőseinknek 3 éve ikreik születtek. 2 kislány. Nem terveztek több gyermeket, de "valahogy" tavaly mégis terhes lett. 9 hetesen derült ki, és az is, hogy Ők is ketten vannak. Azóta megszületett a 2 kisfia is. :-)))

2009. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Először is gratulálok! Szerintem ez a legcsodálatosbb dolog a világon! Duplán! Ha van segítséged, akkor ne aggódj minden rendben lesz. Kívánok neked nyugodt kiegyensújozott babavárást és egészséges, nyugodt, angyal babákat. Ha lesz majd időd és mikor megtudod, hogy milyen neműek akkor írd már majd le a kommentbe.

Meg fogom nézni, csak úgy kíváncsi vagyok. Nekem 11 hós a fiam és már mi is dolgozunk a kistesón. Én bennem is mindíg az volt, hogy lesznek ikreim. Majd meglátjuk:)

Minden szépet és jót kívánok NEKTEK!!

2009. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
88%

Első ismét. Ne aggódj a segítségen, nekem nincsen segítségem egyáltalán. Ha a nagyobbik beteg, akkor hívok egy nénit, aki 500 Ft/óráért játszik vele napközben. Mert ha pl. épp szoptatok, akkor hiába kiabál a nagyobb a wc-n, hogy "végeztem!" :-))

Mindenhová a gyerekkel megyek, nincs ezzel semmi gond.

Anyagiakhoz plussz info: tényleg, el is felejtettem, az oviba, bölcsibe, de szerintem majd az isibe is a kaja féláron van (nem ingyen, ahogy valaki írta), az iskolába ingyen lesz a könyv asszem, de az még odébb van. Szóval a 3 gyerek az oviban olcsóbb például, mint a 2 gyerek másnak, mert te 3*0,5=1,5 árat fizetsz,a két gyerekes meg 2-szeres árat. Tiszta biznisz :-)

2009. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
83%
Szívből gratulálok, és egészséget kívánok Nektek!! 6 hós kicsi fiú anyucija (nekem a nagybátyáim ikrek, és nálam is sanszos, hogy lehet a tesók ikrek lesznek..)
2009. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Most olvasom az irásod!

Hát ez szuper!!!!!!Ne ess kétségbe!A problémák megoldódnak,ami meg nem,azt hagyni kell!

Nagyon sok boldogságot és gratulálok a kicsikhez!:)))

2009. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%

Szia!Hadd gratuláljak én is :)...

Látod,mennyi bíztató szót kaptál,ez biztosan ad egy kis erőt a továbbiakban!No,nem is zavarok tovább,jó egészséget nektek és én is szívesen olvasnám a későbbi kommenteket,hogy miként alakult az életetek!:D

2009. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!