Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám a bébikomppal...

Ha a babám a bébikomppal leveri az összes bútor szélét, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már arra gondoltam, hogy szivacsot tekerek a komp "ütközőjére". Ötletek?
2009. júl. 20. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként tud már járni? Ha nem, az a legjobb, ha nem ülteted bele, mert tönkreteszi a gerincét.

A szivacs egyébként jó ötlet.

2009. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Igaza van az előttem szólónak. Forma 1-es lesz?
2009. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
csináltass a komp alsó peremére "távolságtartót". Lehet fából,fémből.Erre tehetsz csőszigetelő habcsövet. Így nem szedi le,nem megy neki semminek,ha mégis,nem sérül a bútor. Még egy előnye,hogy nem tud "feleslegesen pakolni" a polcokról,asztalról mert nem éri el.
2009. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

(Való igaz, a komp káros.A normális fejlődés ugyanis úgy néz ki, hogy a kicsi kúszik, ezzel kifejlődnek azok az izomcsoportok, képességek, amik a mászáshoz és az álláshoz kellenek, majd a mászással és az állással fejleszti ki a járáshoz szükséges képességeket, izmokat. Ha kompba teszik, akkor olyasvalamit tanul meg, amire nincsen szüksége, ha pedig túl sokat teszik bele, akkor egy fontos mozgásfejlődési szakaszban, ahelyett, hogy gyakorolná, ami számára valóban szükséges, kompozik, és ettól megkéshet a mozgásfejlődése.)

Tegyél rá szivacsot!

2009. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem kúsztam,nem másztam mégis normálisan fejlődtem. A gyermekeim szintén,sőt az egyik elismert sportoló.
2009. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont nagyon sok gyereknél például olvasási nehézséget okoz, ha mondjuk kimarad a mászás.
2009. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!