Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baba bútort vetettek...

Milyen baba bútort vetettek vagy fogtok venni a baby (pelenkázós) bútor után?

Figyelt kérdés
ha tudtok küldjetek képet,hogy milyen a praktikus,ami nektek is van.
2011. jan. 23. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi olyat vettünk amit nagyon sokáig tud használni, söt kiegészítöként lehet majd rendes ágyat és éjjeli szekrényt is venni hozzá.


[link]


ebböl a zöldszínüt vettük, mert jól kombinálható rózsaszínnel és ha tesónak majd kell akkor sem lányos. amúgy az ágy 140 centi hosszú, így elég sokáig tudja használni, mert a rácsok levehetöek. a komódról meg csak le kell venni a pelenkázó részt. majd késöbb rendes ágyat is lehet hozzá kapni.


imádom, rettentö jó minöségü, az újját az ember nem tudja oda csukni, mert megáll magától mikor becsukod stb...

mi egyszer adtunk ki érte több pénzt, de most míg tini nem lesz, csak opciókat akarunk hozzá venni.

2011. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekszobát az IKEA-ból rendezzük, rendeztük be. Nagyon praktikus, stílusos és jó árú, mégis jó minőségű bútoraik vannak.
2011. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

mi natur fenyő, jól pakolható bútorokat vettünk(gardrób, komód)

tettünk rá könnyen eltávolitható dekormatricákat,és gyerek mintás fogantyúkat, igy olyanok , mint a bababútor, ha nagyobb lesz, leszedjük, és akkor is hasznát fogjuk a szekrényeknek venni

2011. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van,levehető a pelenkázó feltét,így később sima komódként funkcionál

2011. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Én épp most árulok egy baromi nagy pakolós szekrényt. Az új lakásba új bútor van, és ez már nem fér be a szobába:(


Nagy, fehér, full bútorlap. Bal oldala ajtós, benne 2 polc, jobboldalán 5 fiók. De óriási nagy!!!


Nagyon szerettem, mert rengeteg ruha belefér, kár, hogy nem fér már el:(

2011. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valami leesásgátlós ágyat,a többi bútor marad (2 ajtós szekrény és egy nagy beépített szekrény)
2011. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem most egy bababútorom van,pelenkázó rész és egy 2 ajtós szekrény.de a játékoknak már vennem kellett egy külön polcot.gondoltam ezután valami szekrénysor jellegűt kellene venni amibe ruha is játék is befér...most 1 éves .
2011. jan. 24. 06:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!