Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazáshoz kérnék alternatíváka...

Utazáshoz kérnék alternatívákat. Miben lehet a legtovább korban, legkényelmesebben hordozni a gyereket, tömegközlekedni? Babakocsi nélkül télen nyáron hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy durván 10-12kg nagyon széles, és nagyon hosszú ajándék babakocsink, és nagyon nem szeretem, nem tudok vele felszállni a HÉVre, buszokra, trolikra, nem tudok feljutni Pestre ügyintézni, rokonokhoz eljutni, de csak egyszerűen a hat hetes kontrollra sem a kórházhoz, viszont a szopis egyhónapos gyerekemet nem tudom hová tenni, aki maga is 5kg plusz. Nagyon kellemetlen azért lekésni a haza induló Hévet mert csak kerülővel ÁrkádSugár érintésével jutok át a metrótól.


Van valakinek jó ötlete amit már ilyen picivel is használhatok, és még télen is jó lesz?


2009. júl. 19. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mei-tai-om van.
2009. júl. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia nekem Cybexx I Go kengurum van, amit belinkelt itt egy válaszadó. nagyon szeretem, a babának is nagyon kényelmes. most volt egy hónapos, de simán tudom benne vinni ide-oda, nagyokat alszik benne.

Az Infantino babaSlingre nekem a Brendonban azt mondták, nem tehető bele 4hetes baba. Ezért vettem a Cybexet. Vaterán, teszveszen biztos van használtan olcsón.

2009. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!