Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazáshoz kérnék alternatíváka...

Utazáshoz kérnék alternatívákat. Miben lehet a legtovább korban, legkényelmesebben hordozni a gyereket, tömegközlekedni? Babakocsi nélkül télen nyáron hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy durván 10-12kg nagyon széles, és nagyon hosszú ajándék babakocsink, és nagyon nem szeretem, nem tudok vele felszállni a HÉVre, buszokra, trolikra, nem tudok feljutni Pestre ügyintézni, rokonokhoz eljutni, de csak egyszerűen a hat hetes kontrollra sem a kórházhoz, viszont a szopis egyhónapos gyerekemet nem tudom hová tenni, aki maga is 5kg plusz. Nagyon kellemetlen azért lekésni a haza induló Hévet mert csak kerülővel ÁrkádSugár érintésével jutok át a metrótól.


Van valakinek jó ötlete amit már ilyen picivel is használhatok, és még télen is jó lesz?


2009. júl. 19. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kengurú, hordozókendő. Télen melegebb mint a kocsi
2009. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kenguru és ennek alternativái. Legalább nem csuk be a busz, miközben rakod fel a kocsit, már elnézést, de nagyon durva sztorikat hallani :(
2009. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Télen hogyan?

Kengurú az nem csak 3hótól használható?

2009. júl. 23. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hordozókendő vagy kenguru. Ez újszülött kortól használható:

[link]

2009. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ez kicsit olcsóbb: [link]
2009. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) az utolsó linked nagyon tetszik
2009. júl. 23. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én babám hasfájós volt,igy itthon is cipeltem újszülött korában. Kétféle hordozókendőm van,szőtt anyagú megkötős, és egy olyan ami két pamutkarikából áll.Mindkettőt a Brendonban vettem mikor akció volt. Rengeteg helyen van a neten is, írd be a keresőbe hogy hordozókendő...rengeteget találsz,leírásokkal,tapasztalatokkal,árakkal.
2009. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mei tai
2009. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

premaxx kengurut kaptam, nem hasznalom, vadi uij, én kendős vagyok, ja erdekel, irj

[link]

2009. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt használom, nagyon jó:

[link]


De itt is találsz hasonlót és még másmilyen hordozókat is:

[link]


Biztosan találsz olyat, ami nektek megfelel.

2009. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!