Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet "tömegközlekedn...

Mikortól lehet "tömegközlekedni" egy babával?

Figyelt kérdés
Most 5 hetes múlt,a nagyszülőkhoz már járunk,de csak autóval.Mikor szállhatok vele buszra?Ti mikor tettétek?
2009. szept. 7. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi két hetesen hév+troli, 3hetesen hév+metró+vonat. Semmi baj nem lett. Rendszeresen megyünk Pestre. De ezek mi vagyunk. Picur elvan, néha persze sirdogál, de túléli, nem betegedett még meg. Szoknia kell, sajnos, mert nincs kocsink, és valahogy nem szeretnék sétálni ha a dédihez megyünk 30kmket járda nélküli úton.
2009. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már elmút 5 hós, mikor először buszon volt, de nem azért ilyen későn buszozott, mert féltettem(de, egy kicsit), hanem mert nem volt rá alkalmunk. Mindenhova gyalog járkálunk a városban, ritka mikor buszra ülünk.
2009. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hónaposan vittem először buszon. Kissé macerác, de meg lehet oldani. mindig segítettek felrakni a buszra a babakocsit.
2009. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hetes volt azt hiszem, és nem lett semmi baja. Ami azt illeti, én sem szeretem a tömegközlekedést, de sajnos az egy szükséges rossz, és sajnos a babának is meg kell szoknia, mert hiába szép és jó sétálni, sokkal célszerűbb és gyorsabb tömegközlekedni, és hát ha muszáj menni, akkor gyerekkel együtt buszozni (villamosozni, hévezni, trolizni, stb. kell sajna.
2009. szept. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!