Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám hajnal fél4 4...

4 hónapos babám hajnal fél4 4 fele szokott enni kelni, és sajnos legtöbbször elalszunk így egymás mellett. Nem lesz ez később baj? Nálatok is így van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

5hós a babám, én nagyon vigyáztam hogy ilyen ne legyen. Sajnos tapasztalat hogy később gondok adódnak belőle. Én 11éves koromig átsurrantam anyuék közé.... Valamikor úgy hogy nem is emlékszem rá. Ők is így kezdték ahogy te leírtad,de nem volt szívük másként tenni.Kislányom a születése óta külön szobában alszik,a saját ágyában,igaz az elején bent aludtam egy matracon én is,de nem vettem magam mellé csak amíg szopizott,utána vissza a kiságy.

Most már éjjel nem kel,este8-reggel7ig alszik.

2009. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
A tapasztalat szeerint azok a gyerekek is "átsurrannak' a szülők ágyába akiket nem így 'neveltek'.Én ezt úgy oldottam meg hogy este lefekvéskor picit bebújok az ágyukba.Ilyenkor még sok 'fontos' dolgot 'megbeszélünk'.
2009. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotok. sajnos olyan hulla vagyok, megpróbálok jobban figyelni erre
2009. júl. 19. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
5 hósak vagyunk.Kisfiam 5.30 fele kel fel,(eszünk még éjszaka 1x).Ekkor szoktam magam mellé venni,ill.közénk,szopizik és még szunyálunk 7-7.30-ig.Ha megszokja,majd le is szokik róla. Én nem, fogok ebből problémát csinálni,ha nagyobb korába átjön hozzánk.
2009. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó voltam:nappal mindég a franciaágyon alszik,délelőtt meg együtt alszunk.Éjszaka a kiságyba van,sosem problémázott miatta,hogy este beletettem.
2009. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Bocs,délután alszunk együtt,délelőtt egyedül szunyál.
2009. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) köszönöm. remélem tényleg le fogom tudni szoktatni róla, de én örülök, hogy ott van mellettem.
2009. júl. 20. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!