Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen korán lehet elkezdeni...

Milyen korán lehet elkezdeni a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám, anyatejes és tápszeres is. De nem igazán jön be neki a tápszer. elkezdhetem a kóstoltatást? pl.alma, barack
2009. júl. 17. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát.... ez a határ.Általában a négy hó a minimum,én mindig azt nézem,mi van a bébiételen,Amin az van,hogy eheti az annyi idős babám,azt kap.

A bébiitalokon van ami kéthós kortól adható,pl a baracklé.Próbálhatod,de azzal jól lakni nem fog a babócád.Esetleg másfajta tápszer? Talán nem ízlik neki mert nagyon elüt az anyatejtől.

2009. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mildibé Ha1-ünk van. Szerinted melyik lenne jobb ízű?
2009. júl. 17. 08:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem írasd fel a gyerekorvosotokkal a Beba HA Start Aktív-ot. Nekem azt nagyon szerette a kisfiam. Egy próbát megér. Még nem igazán ajánlott elkezdeni a hozzátáplálást. Sok sikert!
2009. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nestlé Beba Ha 1. van itthol, ez nem ugyanaz mint a Start Aktív, mi a különbség?
2009. júl. 17. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok,mi Milumil 1et eszünk.Van valami oka hogy HA-t egyen? Van valami allergiája? Mert ha nem akkor felesleges.A BEBÁt a lányom utálta,én megkóstoltam,nekem sem ízlett,de ez baba kérdés,lehet hogy neki az ízlik majd.Szerintem feleslegesen divatolják a HA tápikat manapság.De ez szubjektív.
2009. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább próbáljatok meg először tápszert váltani.

Kislányomnak a milumil 1 jött be, a bebát ő is utálta. 4 és fél hónapos a kicsim, de még nem adok neki tápszeren kívül semmit.

2009. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, sajnos tejallergiás úgy néz ki. Ezért erőltetnénk a Ha-t. Erről is át kellene tértni tejmentesre,de míg nem eszi meg a Ha-t sem addig nem tudunk. Most megpróbálom a Beba Ha-t. Hátha jobb lesz.
2009. júl. 17. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem MÉG NEM JAVASOLT elkezdeni a hozzátáplálást,-nem azért, mert nem fogadná el- hanem azért, mert az idegen fehérjéket még nem tudja teljesen hasznosan lebontani a szervezete. Ezért javaslom, hogy próbálj ki más tápszereket is.

Célszerű H.A.-t legalább 4-6 hónapos koráig adni.

Pl. Milupa Aptamil H.A-t, vagy a Beba H.A.-t is sok baba szereti.

2009. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!