Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes még sportbabakocsit...

Érdemes még sportbabakocsit vennem?

Figyelt kérdés
A babám most lesz egy éves. A mostani babakocsink elég nagy, imád a babám benne ülni, nézelődni, de a kocsiba alig tudom bepréselni. Érdemes még sportbabakocsit venni? Az egyik ismerősöm szerint már nem. De én látok nagyobb gyerekeket is benne ülni. Mit ajánlotok? van valamilyen márka ami nektek bevált?
2009. júl. 16. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én babám 10 hós, és nekünk Quinny-nk van!Jó, mert nagy, de viszonylag kicsire összecsukható.És ez szerintem attól függ, hogy mennyit járkáltok kocsi nélkül...Mi pl sokat sétálunk is délutánonként, és hát olyankor nagyon praktikus, amikor megunja a jövés-menést, és elfárad! Ezt neked kell érezned, hogy mennyire van rá a babával szükségetek, de szerintem jó ha van.
2009. júl. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!