Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol érdemes sportbabakocs...

Mikortol érdemes sportbabakocsit venni és milyen márkát (melyik fajtát)? Nektek milyen van vagy milyent akartok venni (árat és ha neten lehet venni linket is irjatok hogy megnézhessem). Köszi.

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, miénk eléggé dönthető volt, s 6 hónaposan már használtuk néha, amúgy chicco ct 0,5 ünk van, nagyon strapabíró(6-36 hóig )jó, s 30E ft ért vettük 2 éve
2009. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kisfiammal egy cam nagyobb sportkocsink volt ! nagyon szupi voolt de az volt a gond h ha menni akartam vel busszal valahova vagy kocsival túl nagy helyet folglalt! most tuti h valamilyen esernyőre csukható kicsi kocsit veszek a másodiknak! ami könnyű és nem foglal sok helyet összhajtva sem....
2009. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ui első vagyok...ja igen miénk esernyőre csukható, könnyen szállítható s össz 6 kg...
2009. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk baby point van, nevetségesen olcsó, kb 15000 ft. nekem nagyon bevált, a fiam is szereti. sokat utazunk, így fontos volt, h kis helyet foglaljon. na ez pont olyan. www.babaszafari.hu itt meg tudod nézni
2009. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na megnéztem pontosan, 16990 ft a baby piont flash. és tényleg jó.
2009. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!