Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a 6 hos kislàn...

Mi lehet a 6 hos kislànyom puncijàn?

Figyelt kérdés
piros kiutèsek,nekem ugy tunik h pici holyagok,mint a herpesz,tènyleg az lenne? aki tapasztalt ilyet az megirna h mi volt az ,mitol,ès hogy mult el? mert en kamillazom tobbszor is,sokat van pelus nèlkul h szellozzon,de nem akar elmulni,holnap hivom a dokit,de addigis ha tudnatok segiteni,megkoszonnèm!
2009. júl. 16. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínüleg egy kis gomba,nem kell megijedni,nekünk is volt már,canesten krémmel kell bekenni vékonyan,és 1 nap alatt elmúlik.sajnos ilyenkor nyáron előfordul
2009. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 2 hetesen volt herpesze, úgy nézett ki, mint a melegkiütés, majd véres 1-1.5 mm-es pöttyök lettek belőle, senki nem tudja azóta sem, honnan kaphatta. Bőrgyógyász lett a vége, és egy spéci kikevert gyógyszertári popsikrémet kaptunk rá, úgyhogy szerintem ne találgass, hanem várd ki aholnapot, és vidd orvoshoz, mert mindent másképp kell kezelni (pl. a gombát is).
2009. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!