Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség gyorsan szükségem...

Segítség gyorsan szükségem lenne egy bébihordóhoz való karvédőre, valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én segítenék, de nem tudom mi az a karvédő...:(
2009. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az a karvédő? Nekünk is van hordozónk, de nem tudom, melyik részére gondolsz.
2009. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A két pánt amivel bekötjük a babát, és azon van ez a két védő,hogy az öv nem vágja meg a nyakát. Lehet a neve inkább vállvédő.
2009. júl. 17. 07:41
 4/5 anonim ***** válasza:
legrosszabb esetben varrj neki egy vastagabb törölközőből. Kb 10 perc alatt megoldható kézzel is. Ha van vékony szivacsod azt is behúzhatod szövettel.
2009. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja az az! Én azt leberheltem, mert nagyon bemelegedett alatta. A tesco-ban lehet kapni biztonsági öv védőt, ha azt kettévágod mert amúgy egy kicsit hosszú lesz kész is van. Ráadásul még jól is néz ki, kiwizöld finom puha, és egy majom van rajta. Vagy tényleg pár perc alatt összeölthetsz egyet.
2009. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!