Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha 5-6 hetes babámat...

Nagy baj, ha 5-6 hetes babámat nem viszem le sétálni minden nap? Egy héten csak 1-2x megyünk le vagy el valahova, ha nagyon muszáj.

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy magason lakunk, nincs lift, nagyon nehézkes, macerás levinni és ebben a kánikulában nem is szívesen viszem ki. Reggel meg este pedig nem olyan a napirend, hogy le tudnék menni vele. Persze napközben ha lehet kiteszem levegőzni erkélyre ablakot is nyitok, szellőztetek többször. De egyenlőre túl macerás és fárasztó lenne mindkettőnknek, ha minden nap elindulnék vele, bár kedvem lenne a sétához (persze nem a 35 C fokban).
2009. júl. 16. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem is minden nap,de azért a heti 1-2 az elég kevés.
2009. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ilyen pici,megteszi az erkély is, pláne ilyen időben. Az utcán lehet, hogy még rosszabb levegőt szív be a kipufogógázoktól, mint magasan az erkélyen.
2009. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 6hetes babának teljesen mindegy, hogy tolod a kocsival valamerre, vagy az erkélyen van. A lényeg nem a sétában hanem a friss levegőben van. Ha az erkélyre kiteszed még jobb is, különösen ha árnyékban van. Ott fent tisztább a levegő mint a kocsik között, és legalább nem szokik hozzá hogy csak az a jó ha megy alatta a babakocsi :)
2009. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Ekkora babának az erkély is levegőzés, de akkor azt szerintem minden nap!


(halkan megjegyzem, hogy egy időben én is rákaptam az "erkélyezésre" és plusz 5 kilót hozott nekem pár hét alatt )

2009. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az erkélyre levegőzni természetesen minden nap kiteszem, reggel és este amikor elviselhető az idő. Az a baj, hogy mivel igény szerint szoptatok, sokszor elég rövid idő telik el a két etetés között, és így elég nehéz a séta, mert mire evés után összeszedelőzködünk,lemegyünk, nem sokkal később már üvölt szegénykém, hogy éhes, és már jöhetünk is vissza.

Persze tudom, hogy hosszútávon ez nem tartható fent így. :(

2009. júl. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!