Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hós babum csak cicin alszik,...

Edus83 kérdése:

2hós babum csak cicin alszik, le fog róla szokni magától vagy tegyek valamit ellenne? Bár igazság szerint még nem zavar, csak ha megyünk valahová ettől tartok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám leszokott magától.
2010. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és gyakorlatilag,cuminak is a cicim használja,éber állapoton kívül folyamatosan cicizi.Volt már így valaki?
2010. márc. 31. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. Ahogy növekszik egyre több dolog fogja érdekelni, és egyre kevésbé a cici. Nekem mindkét gyermekem a cicivel aludt el, a nagyobbikkal már csak alváshoz kérte és napközben nem, aztán a kicsi megszületett, és a cici teljesen az övé lett. Most 1,5 éves, de még ő is cicivel alszik el. Amúgy ha nagyon fáradt, és nem éhes elalszik ő magától.
2010. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 homapos és ő is cicin alszik csak el. A cumit nem szereti. Már probáltam mindent.
2010. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elaludt,tedd az ágyába.Ha hagyod a cicin,akkor még 2 évesen is azon fog elaludni.Magától nagyon kevés baba szopik le a cicin alvásról.Elég sok ilyen linket lehet itt olvasni.
2010. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam leszokott róla magától kb. egy hónapja, lassan 7 hónapos lesz.Este magától aludt el mindig is, de nappal csak cicin tudott, és a kiságyon kivül mindenhol máshol.Aztán egyik napról a másikra nem kérte a cicit elalváshoz nappal sem.Eleinte ő is állandóan cicizett, de ahogy nyílt a kis értelme, egyre kevesebbet.

/Z/

2010. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!