Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred mindig sírva a...

Miért ébred mindig sírva a lányom?

Figyelt kérdés

Régen mindig mosolyogva, gagyogva ébredt, volt, hogy akár fél órát is szépen csendben elfoglalatoskodott még az ágyában, amíg én nyújtózkodtam:-)

De az utóbbi időben mindig sírva kel reggel is és délután is.

13 hós, 1 hónapja megtanítottuk egyedül elaludni, ami azóta működik is.

Keveset alszik, mindig is keveset aludt. Este 20-21 közt elalszik, de reggel 6-kor már fent van, nappal meg ha jó napja van 2-2,5 órát is tud aludni, de néha csak 30 percet...

Addig nem nyugszik meg, amíg cicit nem kap. Sír, nyöszög, hisztizik, nyoma sincs a mosolynak, jókedvnek. De ha cicizik 2 percet, semmi gond, mosolya, vidámság van.

Mi lehet a baj?

Tudom, hogy hivatalosan akkor ébred sírva, ha nem alussza ki magát, de nem tudom sehogy elérni, hogy többet aludjon.

Szerintetek?


2009. júl. 16. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megy már? Szerintem semmi baja, csak marha éhes/szomjas reggel és reklamál, hogy mostazonnnnal annnnyaaaa!!!! Kell azonnal az energia , hogy tudjon lépegetni. Akkor csinálják ezt, ha valami új mozgás következik...lehet éjjel is enne, de olyan fáradt, hogy mélyen alszik, igy korgó hassal ébred, ezt egy kicsit zokon veszi és megrendeli a reggelit:))
2009. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelnék, hogy szomjas. Ilyen melegben lehet, hogy kiszárad, megszomjazik, és akkor gyorsan-gyorsan kell neki!!!
2009. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyedül elalvósdid szerintem felejtsétek el.A cici a lelki egyensúlyához kell.Én is ezt csinálom ha nyűgösen ébred pár perc szopi és helyre áll a lelki békéje.
2009. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!