Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos kislányom eddig...

2 honapos kislányom eddig végigüvöltötte a fürdést, most már megbarátkozott vele, főleg hason, de most meg az utána lévő öltözést orditja végig, de nagyon. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hát mi ugyanígy voltunk, mintha csak én tettem volna fel a kérdést :) Úgy utálta a lányom 2 hónapos koráig a fürdést, visított mint a kiscoca, aztán azt megszokta, utána meg az öltözködést. Ha nem olyan éhes, akkor sokkal türelmesebb, lehet nálatok is ez a probléma, hogy fürdésre már nagyon megéhezik, olyankor jobban ordít. Aztán nekünk volt egy olyan időszakunk is, mikor kiemeltük a kádból, akkor kezdett el üvölteni, mire anyukám megfejtette, hogy valamikor rosszul emelhettük ki és fél. Ehhez idő kellett, mire elfelejtette, most már 4 hónapos, és csak akkor sír, ha olyan napja van egyébként is, vagy ha éhesebb a kelleténél.

Remélem tudtam nektek segíteni.

2009. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szeret öltözni a kis drága:)Szerintem a legtöbb baba utál fürdeni is és öltözni is.Eddig 10ből egy élvezte mind a kettőt.Vagy irritálja a bőrét ez,vagy az,vagy utálja,hogy anya már megint bele akar gyömöszölni abba a ruhába,ami sztem nem kényelmes,ilyeneket gondolhat:D


Idővel jobb lesz a helyzet,most még fiatalka,idővel hozzá szokik az öltihez is nyugi:)Nem kell ezt túlreagálni:)Fürcsi után gyors törcsi ráadod a ruhát,után amár jól lesz:D

2009. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

majd este kiderül:)

Köszi a választ!

2009. júl. 16. 11:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Utána szopi van ugyhogy megnyugszik,de közbe már szinte levegőt se vesz annyira sir
2009. júl. 16. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam is annyira megszerette a fürdést, hogy amikor kivettem visított. :)

A fürdetésnél is az a fontos, hogy ne féljen a víztől, folyamatosan szórakoztatni kell. Tedd ezt az utána való öltöztetésnél is! Nekem is állandóan jár a szám, bohóckodom neki. Valamint festettünk a falra rajzfilmfigurákat, amit imád nézni és a pelenkázó melletti szekrényre ragasztottunk színes képeket és imádja azt is. Próbáld terelni a figyelmét. Masszázsd csinálsz? A kisfiam szereti. Élvezi is. Tehát ha a kellemes fürdőzés után szintén kellemes dolgok várják, nem fog annyira nem tetszeni a kiszállás!

2009. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11.49-es vagyok! Amúgy ez tényleg így van, ha nem olyan nagyon éhesek akkor sokkal türelmesebbek!Az oké, hogy utána megnyugszik, csak közben meg kiordítja a lelkét is. Próbálj meg nem olyan sok időt hagyni a szopi és fürdés között, mint máskor két szopi között! :)
2009. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!