Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra valami jó gyógymód?...

Hasfájásra valami jó gyógymód? 1hónapos kislányom végigüvöltötte az estét. Vagy ez a hülye idő is közrejátszik?

Figyelt kérdés
sokáig fog ez még tartani? Infacol nem vált be, grip water..hát eddig ugy néz ki az sem..
2009. dec. 11. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Espumisan csepp? Azt hiszem 1 hónapos kortól adható.

Vagy gyógyszertári papaverines görcsoldó. Kb 2-300 forint, gyerekorvos írja fel. Nálunk bevált.

Esetleg édeskömény tea? Mondjuk ez nálunk csak rontott a helyzeten, mert kisfiam nem bírta az édesköményt. Így a Laktoherb teát abba kellett hagynom.

Ezen kívül torna, hogy kijöjjenek a szelek.


Ennyi ötletem van! Kitartás!

2009. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra, hogy sokáig fog-e tartani, pontos választ nem lehet adni. Nálunk 3 hónapos korában egyik percről a másikra elmúlt. (1.)
2009. dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ánizs tea. mecsek baby tea? Ha nem próbáltad érdemes. Az első időszakban nálunk ez a kettő vált be. Tornázzatok! Bicikliztesd! Poci simogatás az óramutató járásával megegyező irányba. Hason altatás. gyakran rakjad hasra.
2009. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a mecsek teától ugy bepörög hogy alig bir utánna elaludni:S de köszönöm a jó tanácsokat
2009. dec. 11. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk csak egy dolog vált be: lajhárban cipeltem és közben masszíroztam a hátát körkörösen.

Infacol, cseresznyemag párna, tea, semmi nem volt jó.

Ki kell tapasztalni sajna.

2009. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!