Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bakteriális hasmenésre van...

Bakteriális hasmenésre van valami itthoni gyógymód? Addig, amíg? (lent)

Figyelt kérdés
Voltunk kórházban,mert elég bűzös hasmenése van a 20hós fiamnak.Addig,amíg itthon vagyunk,lehet valamivel segíteni rajta?Normaflore-t adok neki,etetem banánnal,almával,krumplival,répával.Itatom teával,stb.jól eszik,jól iszik.
2011. jan. 9. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért engedték haza, ha még nincs jól? VAgy miért nem mondták meg ott, hogy mit tegyél?

Szerintem az jó, amit teszel, de ennél többet én sem tudok mondani, csak hogy lássa orvos.

2011. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért engedték haza,mert eszik-iszik rendesen és nem hány.Tenyésztik a kakiját eredményre várunk,holnap kell visszamenni,de addig is valahogy csillapítanám a hasmenését.
2011. jan. 9. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még csak most tenyésztik a kakiját, honnan tudod, hogy bakteriális eredetű a hasmenése???
2011. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orvos mondta,hogy az.Vizsgálták,vettek vért,vannak eredmények.
2011. jan. 9. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!