Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győri kismamák vagytok itt?

Győri kismamák vagytok itt?

Figyelt kérdés
Mekkora a babátok?Fiú,lány?Mi 6 hósak vagyunk,kislány
2009. júl. 15. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém ma pont 5 hónapos, és kisfiú. Nektek hogy telik a napotok? Jártok valamilyen babás foglalkozásra?
2009. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem járunk,csak sétálgatni.

Reggel fél 8 körül kel,és napközben 3 óránként eszik.Este 8 fürdés,vacsi alvás reggelig.

Kétszer szoktunk lemenni,délelött és délután ,de ez a meleg most nem engedi.És Ti?

2009. júl. 15. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez, azzal a különbséggel, hogy utálja a babakocsit (már nézelődne), ezért megritkítottam a sétálgatásokat, valamint éjjel is 3 óránként ugraszt szopizni a kis kópé :-) Szabadhegyen lakunk egyébként.
2009. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
adyváros
2009. júl. 15. 11:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi Szigetben lakunk, most lesz 10 hónapos a kislányom, Boglárka. Pár napja átalussza az éjszakákat, vagyis már nem eszik éjjel, néha azért felsírdogál, úgyhogy még kelek hozzá 2-3 szor. Kb. 7-8 körül kel, este fél 9-kor általában már alszik. Nagyon jókedvű baba, de ez a meleg nagyon nem jó, amúgy se bírja a meleget, de ezt meg főleg nem. Enni általában 6-szor szokott, de múltkor csak 3-szor evett, eddig még mindent nagyon szeret :) Mi sem járunk sehova, csak sétálni, meg játszótérre. Bár tervbe van, hogy szeptembertől eljárunk baba-mama klubba, biztos élvezni fogja.

Üdv: Ágianya

2009. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi is szabadhegyen lakunk 7 hós kiscsajjal:-) 8,5kg és 70cm
2009. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én most találtam meg a kérdésed, igaz Öttevényen lakunk.

Lányom 13,5 hós, és 10 hetes várandós vagyok a másodikkal.

2009. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!