Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, kismamák akik otthon...

Anyukák, kismamák akik otthon vagytok. Szoktatok telefonos játékba telefonálni? Esetleg nyert már valaki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:

igaz,nem mai történet

öcsém 8 évvel ezelőtt született,anya otthon volt vele,unatkozott...akkoriban jötttek be ezek a játékok

300ezres tefonszámlát csinált első hónapban...

de nyert sokat...gépeket,és pénzt,kb 1 éven keresztül ezzel szórakoztatta magát,pénz kb 2/3-a ment el telefonszámlára,de a rengeteg gép,telefon,akármi az plusszba volt,nyereségesnek volt mondható

utána elkezdett átalakulni a mostanivá,ezen már nem érdemes játszani,amin még ő játszott,ott ténylegesen kellett valamennyi műveltség,tudás,kérdésekre keleltt válaszolni...most ez nagyon nem kiszámitható...

2010. márc. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.De a fiam egyszer 1-dül volt itthon, ő kipróbálta.Nem nyert semmit csak én egy 25ezres számlát:((((((
2010. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem hiszek ezekben a játékokban, hogy valóban nyer valaki.Még nézni se bírom, azonnal elkapcsolok.Mondjuk napközben nem is megy a tv, csak a rádió.

/Z/

2010. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont ma próbáltam először a reggelibe...Úgy gondoltam havonta egyszer megpróbálom.
2010. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 10. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!