Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok ha nagyon sír a...

Mit csináltok ha nagyon sír a babátok?

Figyelt kérdés

Vannak napok amikor szinte egész nap sír a babám (4 hetes). Ha felveszem, ha visszateszem az ágyba, ha sétálgatok vele stb... nem nyugszik meg. Nem éhes, nem fázik, nincs melege stb... Elvileg kizárva minden olyan dolog, amire ilyenkor gondolni lehet. Egyszerűen nyűgös.

Ha leteszem az ágyába és ott sír, lelkiismeret furdalásom van. Az első héten volt amikor már vele együtt sírtam, annyira sajnáltam, hogy nem tudom megvigasztalni. De ha egész nap a karomban van, akkor meg semmit nem tudok csinálni. (enni, wc-re menni, főzni, fürödni...) De sokszor még a karomban is nyüglődik.

Szerintetek szívtelenség, ha leteszem az ágyába és hagyom őt sírni? Tanácstalan vagyok, mi a helyes.


2009. júl. 15. 09:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a tanácsot - bevált! Valóban megnyugszik, ha így sétálgatok vele!!! Egy darabig nézelődik, aztán bealszik! Köszönöm szépen!

2009. júl. 17. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!