Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha úgy adódna, hogy plussz...

Ha úgy adódna, hogy plussz pénzhez jutnátok és abból a a babótoknak kellene venni valamit, akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 20:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszik a kerti müanyag színes házacska + csuzda most van is eladó a babaszoba.hu-n az apohirdetésben.
2009. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Sztem cipőt csak úgy vegyél,hogy a lábára próbálod.Ne vegyél előre nagyobbat-sokat fejlődik a lába még.Zárt cipő legyen az lső de van olyan szandi ami lyukacsos elől és zárt,mert fogja a lábát,de tény,hogy nem mindegy milyen idő lesz akkor..azt hagyd későbbre..na a kérdés.


Én a feléből nagyobb ruhákat vennék ,a tescóban 70%os minden szinte nagyon jó pólókat vettem 4-5ft érte neki,ezekből még tudnék spajzolni,játékot is bár én sokat a teszveszen veszek neki,mert az eredeti ár feléért megkapom és márkásak.JÓk ezek az asztalok amiket felhoztak de 10ezret nem adnék,mert nem sokáig a használja.vettem neki pl fischer price vízilót 5000ért az nagyon jó volt mikor járni tanult-most nem érdekli már,elraktam.Vagy mega bloks kockát építeni az is nagyon bejön neki,Most akarok majd bébitaxit venni vagy kis motort,de lehet megvárom,hogy ő válassza ki melyik kell neki,mert még csak tologatja de nem mer ráülni.Kapott hinta macit is arra sem mer ráülni csak húzgálja..a szülinapjára Wader óriásdömpert és homokozós dolgokat kapott ez is egyfolytában elő van véve..szval bár mi ami a babát érdekli bár tény ez a pénz annyira nem sok pénz és ha elrakod később is jól jöhet amikor tudni fogod,hogy konkréten hova kell-de tudom ez a legnehezebb:D

azért gondolom jó helyre fog kerülni:D1éves baba mamája..

2009. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

mivel a kistesó úton van, azt hiszem egy nagyon szuper emeletes ágyat csináltatnék. Előbb csak az alsó szintet használnánk, majd 3-4 év múlva a felsőt is.

20 hós rosszcsontom van

2009. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Születéskor babakocsit, a karácsonyra kapott pénzből etetőszéket vettünk. Amit majd most kapunk a szülinapra abból pedig autósülést veszünk. Ezek elég költségesek, ha jót akarsz venni.
2009. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Én most biztosan kisbölcsőt vennék. Mivel még nagyon az elején vagyunk még semmi nincs. Bölcsője nem is lesz csak egyből kiságya anyagi megfontolásból, de ha plusz pénzhez jutnék feltétlenül vennék neki egy nagyon szépet.
2009. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia végül is, hogy döntöttél? Mire költöd a pénzt?
2009. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
igen dönthetö autóülést mert kinövi a hordozot, kicsi könnyü babakocsit 1 év utánra.
2009. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Etetőszékünk, autósülésünk már van.

Így mivel panelban lakunk rugós hintát, fisher price zebrát, alvós macit, csőrös poharat, morzsolgató kendőt, műanyag tányért, kanalat(Tommee Tippee-nagyon jó!!!), nagy dobozos Sudocrem-et vettem.

2009. júl. 18. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!