Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha úgy adódna, hogy plussz...

Ha úgy adódna, hogy plussz pénzhez jutnátok és abból a a babótoknak kellene venni valamit, akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 20:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
az én babám 5 hós lesz
2009. júl. 14. 21:51
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
eltenném a pénzt, mert mindig adódik valami , ami hirtelen pénzkiadást jelent. pl eddig a csípő- koponya- hasi szűrés ingyenes volt a babóknak. most már 5000 Ft. szval én eltenném az ilyen esetekre.
2009. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete vettem a lányomnak 2-3, 3-4, 5-6 évesre való pólókat, ruhákat, cipőt, nadrágot, mert 70%-os árengedmény volt. Nem csak 1-1 db-ot, hanem 5-öt, 6-ot. Eltettem a szekrénybe és majd folyamatosan szedegetem elő, ahogy szüksége lesz rá.

Most 16 hónapos és 18-24 hónapos babaruhákat hordja, mert 86 cm és 13 kg.

2009. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Szia, a fele pénzt hasznos dolgokra költeném, a másik felét meg játékokra. Pl jó ötlet az etetőszék, a sport babakocsi, ruha, fogkefe,szakálka cipő 19-es méretű.(mert ekkora lesz a lába mikor elindul. Játékokból már kicsiknek valóra nem költenék. Inkább idősebbeknek valót nézzzél. Nekem nagyon be jött a játszóasztal chichotól.Most épp a mi Interspar áruházunkban akciós 10000 Ft. Egyik legjobb vételem volt ez az asztal. Sokáig játszott vele. Itt tanult meg állni. Jó a Fiser price-s játékok is csak drágák. Nekem a éneklő kutyus és a viziló nem jött be, de nagyon szereti a zsiráfot és a játszóasztalt ebből a márkából.Elektromos hinta is jó bár azt már sokáig nem tudnátok használni így vegyél inkább ajtóra szerelhetőt. Keményfedeles könyvek, amiben állatok vannak. Labda minden mennyiségben. Kismotor amit lábbal kell hajtani, olyan gyereket nem ismerek aki ne motorozna.Kézre húzható báb, már most is bábozhatsz vele neki. Lányoknak baba.Fiúknak autó.Ha most még nem is érdekli de hidd el egy pár hónap múlva nagy hasznát fogod venni.
2009. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

cipőt ne vegyél előre, inkább rakd el az árát.

az kicsim 12hós, totyog,17-es lábbal.fiú.

nem lehet kiszámólni mekkora lesz a lába mikor elindul.

2009. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%
De 19-es azért jó mert az már biztosan fogja hordani. A tiednek is lesz 19-es lába.Ha van olyan cipőd az nem árt.
2009. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%
és 19-es nyári vagy téli legyen?tényleg nem vennék előre cipőt.
2009. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%
Ortopéd orvosok javaslatára az első cipők mindig zártak legyenek, úgy hogy mindegy, hogy téli vagy nyári.Első cipőnek ne vegyél szandált ha még nagyon meleg van akkor se.
2009. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
42%

ezek az ortopéd szakorvosok nem láttak még rendes magasszárú szandált?

egyébként semmiről nem fogsz azonos véleményt hallani.mi dokink szerint tökéletes a fiam szandálja.

2009. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kicsit eltértünk a kérdéstől, de köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 16. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!