Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtátok babótoknak a...

Mikor adtátok babótoknak a reszelt almát, és hogy csináltátok, hogy a ki darab ne akadjon fent a szájpadlásásn?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvosi tanácsra elég hamar (kakigondok voltak), 3,5 hónapos kortól, és üvegreszelőn lereszeltem, így nem voltak benne kis darabok.
2010. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 4 hónapos volt a lányom, mikor először almát adtam neki, bár nekem kevés volt az anyatejem, ezért kezdtem el hamarabb. De én úgy csináltam, hogy megfőztem egy kis vízben az almát (persze feldarabolva), aztán pedig turmixgépben pürésítettem, ha gondolod egy nagyon minimális kekszet tehetsz hozzá, de azt még szerintem elhagyhatod. Vagy a másik megoldás, hogy reszelőn körkörös mozdulatokkal lereszeled, így nem lesz darabos :D.

Babybogyó87 egy 6 hónapos kislány anyukája

2010. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.3,5 hónaposan,de elöszőr csak almalevet kapott.Üvegreszelőn lereszelem neki,így nem darabos.:)
2010. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekunk eloszor parolni kellett mert sajnos nagyon hasfajosak voltunk es a savas alma meg ratett egy lapattal. :( Igy maghamoztam, felvagtam nagyobb kockakra es egy kis vizben odatettem majd 5 percig paroltam fedo alatt. Ezalatt megpuhult es turmixgeppel magas fokozaton pepesre turmixoltam. Igy jo volt mert lefagyaszthato es megcsinaltam vagy 2 kilot aztan nem volt gondom 2 hetig. :) Ezt csinaltam a kortevel is. Utanna en is uveg reszelon reszeltem, amikor mar nem volt hasfajos (7 honapos kora korul), ma mar csak kette vagom neki, kiszedem a maghazat es elragcsalja. :)

9,5 honapos

2010. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és lefagyasztáűs után hogyan adod oda neki,úgy értem miben ,melegíted dtb?
2010. nov. 19. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!