Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám egy másik...

Hogyan tudnám egy másik időpontban "kakiltatni"?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyén hangzik ez a kérdés, de az a lényeg, hogy a babám (4hó) ritmusa olyan lett valamitől az elmúlt héten, hogy mindig 5-6 köröl kakil. Emiatt már fél négy, négy körül kezd feszengeni, sóhajtozni stb. Nem nyitja ki a szemét, aludna ő, csak zavarja a bélműködése. Amúgy átaludná az éjszakát. lehet esetleg valami trükk, hogy átzökkentsem egy másik időpontra? Vagy ez butaság?
2009. júl. 14. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Háát, ez bizony butaság! :)

A természeten (főleg az ő kicsit testén) ne akarj "erőszakot" alkalmazni. Az enyém is csinálta régebben, hgoy mindig hajnalban kakilt be, és én is szerettem volna, ha nem akkor teszi, mert mikor pelenkáztam, jól felélénkült mindig. Elhagyja egy idő után. :)

2009. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ha szilárd kajákat is eszik, vátozni fog. Nem hisze hogy lehet ellene tenni.
2009. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is volt egy ilyen időszak, de néhány hét alatt megváltozott magától és későbbre tolódott.
2009. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok! Akkor várok türelmesen :)) (és fáradtan)
2009. júl. 14. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Kitartás! :) Nálunk is csak 2-3 hétig tartott, és akkor se minden nap. Aztán szépen áttevődött a "dolog" reggeli utánra! (és akkor még nem szilárd táplálékot kapott).
2009. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!