Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok-e 7 hónapos babámnak...

Adhatok-e 7 hónapos babámnak babapiskótát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne. Enyém is 7 hónapos (és 8 napos) és ma adtam neki a kezébe Milupa babapiskótát. Enni nem ette, amit elszopogatott, kiköpte, és szétkente a ruháján, magán, a kanapén (a hajam téptem mikor megláttam). Viszont a szájából sikerült kihalásznom egy jó nagy darabot, amitől akár meg is fulladhatott volna. Így én egy darabig biztos hanyagolom ezt a babapiskóta és kiflicsücsök véget.


De azért jó lenne, ha többen írnátok, ki mikor adott neki, és hogy megette-e? :))

2009. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én adtam már neki,de ma olvastam egy helyen,hogy nem igazán jó a cukortartalom miatt,ezért érdekelne más véleménye is!Egyébként elmajszolja,nagyon szereti,már van két foga így ügyesen csinálja!
2009. júl. 13. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
A védőnéni mondta hogy 6hósan adhatok neki.Én a gyümölcsöket ezzel kevertem össze.Imádja még mindig így.Naponta szoktam neki adni egyet rágcsálni.
2009. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A cukros részét amennyit tudok róla leszedem a kezemmel.
2009. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én a simát szoktam venni a COOP-ban.Sztem jobb a cukrosnál,mert keményebb és ahogy majszolja csak a nyállal eláztatott rész megy a szájába.
2009. júl. 13. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Én írtam az előbb, hogy Milupa márkájút kap, ezen nincs cukor, teljesen sima tészta a felülete. (benne biztos van, de a külsején nincs). Mondjuk egy doboz majd 1000 Ft volt.. hááát, nem tudom...


Reszelve persze, adtam már neki gyümölccsel, de így majszolni csak ma kapott először. Neki is van már alul 2 foga...viszont képzeljétek, ma megkaparintott egy érett nektarint, és úgy ahogy van nekiesett (mosatlanul) és mire észrevettük, a felét megcuppogta! Ne tudjátok meg, hogy nézett ki minden körülötte és rajta! :)))

2009. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél kifejezetten babáknak való babapiskótát, lehet kapni Rossmannban, DM ben.Ezeket általában 6 hónapos kortól lehet fogyasztani a babáknak.Rá van írva hány hóstól van.Nincs bennük tartósító, és nincs agyoncukrozva.Igaz drágább mint a sima bolti babapiskóta, de nagyon ízletesek,én is ezt eszem vele.:)
2009. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A sima babapiskótát ne adjátok egy éves kor alatt, mivel tojás származék van benne és a gyermeket kiütheti, illetve allergiás lesz tőle.Tapasztalatból tudom, s a gyerekorvosnak ez volt a diagnózisa. Ezért a DM-ben kapható piskota tallért vegyétek, mely csecsemőknek is adható.
2009. júl. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!