Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma szeretnék először adni...

Ma szeretnék először adni SINLAC pépet a 4 hós kisfiamnak, de nem tudom mennyit és mikor? Kanállal vagy üvegből?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem elég az anyatej, ezért kell a hozzátáplálás. Este érdemes adni, szopi előtt, vagy után? Kell hozzá valami gyümit is adni, vagy csak így natur kezdjem el hozzászoktatni? Előre is köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 13. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Natúr add, ha még semmilyen gyümit nem evett. Ha igen, azzal adhatod. És kanállal, mert az üvegből nem fog kijönni...hacsak nem nagyon hígra csinálod! De én 1szer próbáltam üvegből és nem jártam sikerrel. Egyébként nagyon finom magában is, de almával vagy barackkal isteni.
2009. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az avent 4- lyukù cumiból vagy a mam főziscumból jött ki, de az is csak hígAbb formában. De sajna ilyen kis korban még nem nagyon birta kanalazni:( ezért üvegből adtam. Akkor még szopizott, de már kezdett kevés lenni, hogy jobban aludjon esti szopi előtt egy etetéssel kapta. Anyatejjel is kevertem, igy higabb volt, ugy itta üvegből.
2009. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!