Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kúszó-mászó babának mit...

Kúszó-mászó babának mit tegyek ki a teraszra, hogy ne a kövön csússzon?

Figyelt kérdés
Nem kertes házban lakunk viszont a teraszunk egész nagy, 12nm. De csak járólap, felettünk meg nincs terasz vagy valami ami védené. Hidegnek tartom a követ, de már nem tudom visszatartani, kimegy magától, az ajtót meg ilyen melegben nyitva kell tartsuk. Mit javasoltok?
2009. júl. 13. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!+ Az én Kisfiamat sem lehet visszatartani...:-) Én hosszú nadrágot adok rá és vastag zoknit, abban mászik mindenhol .Terasz, járda.... Ő már fel is áll, szóval nem egyszerű. Amúgy szerintem azt bírja ki egy Baba, amihez hozzászokik! :-)
2009. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a lakásban van járólap, és azon mászkál, akkor ilyen melegben a teraszon is nyugodtan mászkálhat. 12 m2-t nem könnyű lefedni bármivel is... Szóval én is azt mondom: hosszú nadrág, zokni.
2009. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg egy padlószőnyeg darab nem volna túl drága ideiglenesen, viszont ha nincs fölöttetek terasz, akkor a nap ellen védd, amikor kinn van, adj rá sapit
2009. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én két benti habtapit kitelepitettem, azon kuszik-pörög, de mivel nem az egész teraszra jutott, ő is lekuszik róla:( ha nagyon meleg van, simán rövidgatyában van, ha 25 fok és alatta, hosszúnadrág.
2009. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!