Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos kisfiúra hogy adjak...

9hónapos kisfiúra hogy adjak rövid ujjú pólót body nélkül úgy, hogy a pelus ne csússzon el, follyon ki belőle bármi?

Figyelt kérdés
rengeteg rövid ujjú pólói vannak,és nem nagyon tudom ráadni,mert ha alá bodyt adok,megsül szegénykém.Addig jó volt még kicsit hűvösebb volt,mert akkor vagy hosszú ujjú bodyt vagy rövidet adtam alá.Ha nem adok alá bodyt,mi fogja a pelust?Hogy lehet ezt megoldani?Ti hogy csináljátok?
2011. máj. 12. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én majd trikó vállú bodyt akarok venni, bár nem tudom hol lehet olcsóbban venni. Tavaly kölcsön kaptunk egy pár darabot, most a Tescoban már néztem, de nem láttam.
2011. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok újra. Egyébként szerintem felesleges pólót venni, én nyáron csak r.ujjú bodyt fogok majd leginkább ráadni. Persze nekünk is van jó pár darab pólónk. Én jobban szeretem a mintás bodykat, azokra nem szoktam ráadni semmit, már ha az időjárás engedi.
2011. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen,nyilván a bodyra én sem adok majd semmit:)De pont arra lennék kiváncsi,hogy meglehet e oldani ezt valahogy hogy ne follyon ki belőle,és ne csússzon el-le.Nem vettem amúgy,hanem rengeteget kaptunk,és mind nagyon szép,sok feliratos-mintás,és márkás.Szeretném ráadni a fiamra,de nem tudom hogy kéne body nélkül.Mert ha ugye belepisil a pelusba,megdagad,és "lecsúszik",vagyis lejjebb..
2011. máj. 12. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
vannak pelenka tartó bugyik, olyan, mintha kis rövidnadrág lenne, de gondolom, még hosszú nadrágot szeretnél ráadni. Otthonra jó lehet egy szorosabb harisnya is, de utcára nem tudom én sem, mi lenne jó.
2011. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi.Utcára szeretném ráadni,ha jó idő van,akkor nem hosszú nadrágot,tegnap is 3/4-esbe volt,30fok volt nálunk.Itthon el van bodyban,épp az hogy utcra lenne jó ráadni,sétálásnál.Akkor keresek maj neki valahol ilyen kisgatya féleséget ami tartja,és arra rá vékony naci.
2011. máj. 12. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Én simán ráadtam a pólót rövidnadrággal, nem ment semerre a pelus. Én inkább abban láttam a problémát, hogy folyton tűrögetni kellett, hogy ne legyen kint a dereka.
2011. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kisfiamnak sem mászott el a pelus semerre,nem is folyt ki semmi,ha nem adtam rá bady-t.pedig tavaly nyáron(akkor volt ennyi idős mint a te fiad) még csak mászott erőteljesen.most hogy futkosik,igy sem csúszik el a pelusa.szerintem próbálj meg egy kisbugyit ráadni a pelusra,ha csúszkál
2011. máj. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi nektek.Ő még mászni se mászik,de remélem nem csúszik majd el,a babakocsiban amúgyse mászik,csak ül:) (jó esetben..)Találtam is neki pár kisgatyót,még a keresztanyjától kapta mikor megszületett,most találtam meg,és pont jók rá,úghogy örülök nagyon:)
2011. máj. 13. 12:38
 9/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, egyébként nálunk a pizsije elég laza a kisfiamnak, de abban sem mozdul el a pelus. Szerintem nem is szabadna. A body igazán csak azért jó/kell, hogy a derekuk ne legyen ki, szerintem.
2011. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!