Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak rá cipőt? Hogy ne...

Adjak rá cipőt? Hogy ne csússzon el?

Figyelt kérdés
Kisfiam kúszik és azt vettem észre,ha nem csuszna el már mászna is.raktam le habi-tapit,kis szőnyeget de semmi!a szobánkba nincs szőnyeg,hanem parkettás!tapados a zoknija(de nem az egész talp)!
2010. nov. 8. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Hát persze próbáld meg.
2010. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de csak 8 hónapos!
2010. nov. 8. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
ne! Azért nem mászik még, mert még nem elég erősek az izmai,hogy feltudjon emelkedni. Gondolj bele, cipőben mászni elég kényelmetlen, nyomná a kis lábújjait. Amúgy sem kell rá a lakásba cipő járástanuláskor sem. Nekünk ezt mondta a dokink, sokan pedig adnak. Bocsi, kicsit kitértem. Szóval nálunk laminált van, amikor már elég erősek voltak az izmai, ahhoz, hogy négykézláb emelkedjen, megtette és mászott ezerrel.
2010. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se adj! Be fog indulni így is, elég a tapadós zokni.
2010. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

10 hónapos kislány apukájaként:


elvileg elég a csúszászgátlós zokni, csakhogy 90%-ban lábujjhegyen jár (próbál), ott meg nincs csúszásgátló...


mi most vettünk egy cipőt (miután kétszer úgy pofára eset, hogy a ínye is felrepedt), aminek teljesen hajlékony szövet a talpa és tele van csúszásgátlós pöttyökkel.

(Brendon ezerpárszáz forint)


viszont 8 hónaposra nem fogsz cipőt kapni, mi is csak allig tudtunk találni olyan picit, ami nem esik le a lábáról. (16-os, annál kisebb nincs, de a legtöbb boltban csak 18-astól forgalmaznak)


áthidalónak jó megoldás, ha veszel üvegfestéket (azt a fajtát, amit utána egyben le lehet húzni az üvegről, tesóban kb. 200 Ft) és azzal raksz plussz csúszásgátló csíkokat a zokni orrészére. nekünk bevált, azt leszámítva, hogy baromi ocsmányul néz ki, úgyhogy nem áldoztuk be az össze zokniát (meg is lett az eredménye)

2010. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne adj, add rá a tapadós zoknit fordítva. De amúgy ha akar mászni még a jég sem hátráltataná. Ha aka, fog mászni. A lányom csak 11 hósan kezdett mászni. Addig csak kúszott, pedig már a szekrényre is fel tudott valahogy kúszni, de a mászsás nem ment. 14 hósan indult el egyedül.
2010. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

forditsam ki a zoknit?hogyan,miért:)?

üvegfeséket hogyan?

2010. nov. 8. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
GONDOLOM A TALPÁT TEDD A LÁBFEJÉRE A FELSŐ RÉSZE MEG A TALPÁRA:)
2010. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!