Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan állítsam be a 3 órás...

Hogyan állítsam be a 3 órás etetést?

Figyelt kérdés
A babám 3 hónapos kis súllyal született szívbetegséggel és kromoszóma rendellenességgel. Adtam neki enni 2 óránként, hogy ne éhezze el magát. Most már majdnem 4 kg és egyszerűen nem tudunk áttérni a 3 órára. Van, hogy 1 nap sikerül, de akkor a köv. nap borul minden. És olyan éhes tud lenni, hogy az csuda:-) Emellett nagyon hasfájós és csak laevolakkal tud kakilni és angol vízzel tudom kordában tartani valahogy. Éjjel 2-kor felébred és nem akar aludni, ami nem is lenne baj valahogy bírjuk.
2009. júl. 13. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szopik a babád? Mert akkor nem törvényszerű, hogy 3 óránként lesz éhes valaha is. Az enyém 2,5 óránál sosem bír többet.
2009. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A baba tápszeres, mert a korán voltunk 5 hétig és sajnos elment a tejem.
2009. júl. 13. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem írtad, hogy tápszeres vagy anyatejes. Ha tápszeres akkor teával tudod a két étkezés között kicsit eltelíteni. Ha szopizik akkor nem baj ha két óránkét eszik. Így igényli, majd idővel beáll a 3 vagy 4 óránkénti evésre. Hasfájásra az Infacolt nem próbáltad? Nem szívódik fel, csak végig megy rajt segítve a pukizást. Nagyon sajnálom, hogy beteg a picikéd.

2009. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jó neki a tápi, kérdezd a dokit, de szerintem váltani kell. Fáj tőle a hasa és szorulása van, és 2 órát bir ki vele...más tápit kellene próbálni! Pl a Beba start vagy 1- es tápi bifiduszos, igy a hasproblémák és a szorulás is elmulhatna tőle. Egy dobozzal venni kéne másik tápit, megnézni hogy javul e a helyzet, szerintem ennyit megér. Hátha laktatóbb is lenne!
2009. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beba H1 Start tápszert eszik, eddig a MIldibé Pre volt, amit imádott, mert finom édes volt:-) a korán hozzászokott a cukros fekete teához és kiköpi az itthoni kamilla v csipke teát. Vettünk csecsemő édesítőt/egy vagyon/annak meg utálja az ízét/mondjuk van igaza, olyan mint a szaharin/ az infacolt is adom neki van már itthon annyi csodaszer, hogy már gyógyszertárt nyithanék. Bár az infacol annyiban talán jó, hogy könnyen büfizik és púzik tőle. Egyébként nem látszik rajta semmi, olyan mint egy teljesen egészséges babóka. Csakk anyira félek a sok laevolactól, hogy nehogy hozzászokjon és elrenyhüljenek a belecskéi. Ma őszibarackot fogunk enni, remélem segít egy kicsit, italban már kapott nagyon tetszett úgyhogy ma pürésítek neki egy kicsit, hátha bejön:-)
2009. júl. 13. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:

szia,


ha megengeded en megkerdeznem, hogy a kromoszoma rendellenesseg mit takar? Down szindromat? Es ha leirnad meg azt is, hogy a vizsgalatok soran semmi erre utalo dolgot nem mutattak ki?

Rengeteg kismama fel ettöl, hogy a sok sok vizsgalat ellenere megis valami baja van a babanak... ezert kerdeztem, hogy a te esetedben hogyan is törtent mindez. Köszönöm a valaszodat elöre is.

2009. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még mindíg nem tudjuk mit takar 3 hónapja ezen gondolkodnak. Semmi ráutaló jel nem volt 41. hétre született a baba másodfokban érett lepénnyel. Ősz volt és ráncos, mint egy öreg ember, de nekem gyönyörű volt 5 évet vártunk rá! Végig mindent rendben találtak, kórházba jártam uh-ra és kétszer voltam 4D-n. Nálam találtam kiegyensúlyozott transzlokációt a férjemnél semmit a babánál nem egyensúlyozódott ki a 22-es kromoszóma de nem tudok róla semmit, amit a neten lehet olvasni abba pedig bele sem merek gondolni, olyan borzasztó dolgokat lehet olvasni!:-( A baba küllemén sincsen semmi szembetűnő egy laikus ember nem tudja, hogy a pisze orr bajt jelent és a lentebb ülő fülecskék, aki nem szakember észre sem veszi.
2009. júl. 13. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!