Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor azt írjátok, hogy...

Amikor azt írjátok, hogy "leteszitek a babát aludni", akkor az alatt mit értetek pontosan?

Figyelt kérdés
berakjátok az ágyba és hipp-hopp alszik is, vagy hogyan kell érteni a "letenni" szót?
2009. júl. 11. 21:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%

Kedves lepontozós banda és "rázárós" válaszoló! Attól, hogy az én lányom szépen elalszik magától, miért is kell lepontozni? Irigyek vagytok?

Egész egyszerűen az én babám magától elaludt már elég kicsi korától. Nem kellett ringatni, simogatni fél éjszaka. Ez van.

Napközben velem van, mondókázunk, énekelünk, beszélgetünk, játszunk, együtt főzünk. Nem véletlen, hogy 8 hónaposan több szót is mond már, felismer 1-2 játékot, személyt, ruhadarabot. Nem "szuperbaba", én meg nem vagyok "szuperanyuka". Foglalkozok vele, ezért vagyok az anyja.

Ja, járókánk nincs, és a kiságyba sincs betéve a gyerek, csak akkor, ha alvás van. Így szoktattam, ezért tudja, hogy ott aludni kell és nem játszani. Nem teszem bele ok nélkül. Napközben kétszer alszik, akkor, ha látom, hogy elfáradt. Este fél 9-kor alszik, reggel fél 8-fél 9-ig. Magától. Nem hagytam üvölteni a cél érdekében, és nem zárom rá az ajtót. Nyugodt, vidám, egészséges kisbaba.

Én így csinálom, ti máshogy. Ennek ellenére én nem pontozom le azokat, akik másképp csinálják, és pláne nem fröcsög belőlem a rosszindulat. Bár azt hiszem, ez intelligencia kérdése.

Szóval hagyjuk már ezeket a "kedves" megnyilvánulásokat, jó? Otthon éljétek ki magatokat!


Kedves Kérdező! Bocs az off-ért, de nem tudtam szó nélkül hagyni ezt!

Jó éjt mkinek!

2009. júl. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Húúú de irigylem azokat az anyukákat, akik valóban leteszik és dünnyögés, beszélgetés után elalszik a babójuk. Sajna mi még mindig ringatva altatjuk és csak akkor tudjuk letenni, ha már elaludt, akkor is úgy, ha mélyen alszik, ellenkező esetben felébred.... Szóval nálam a lerakom azt jelenti, ringatás után lerakom.... Ha szerencsém van, alszik tovább.... :) Már 14 hós, nincs szívem siratni, próbáltam már, hogy ágyban aludjon el, de üvöltés a vége.... :(
2009. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

22:29-es vagyok

És engem miért pontoztatok le?????

Ezt egyszerűen nem is értem. Mi olyat írtam???


:( :( :( :( :( :( :(

2009. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
első válaszoló vagyok, az utolsónak: te sem és más sem írt semmi olyant, amiktől le kellene pontozni. Valaki egyszerűen már megint nem talált jobb szórakozást magának. Sajnálom, hogy ilyen sivárak az éjszakái...
2009. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Azért szerintem rajtam kívül még sokan kiváncsiak a lepontozósok véleményére!!!! Meg a a "börtönös" anyuka altatási szokásaira! Írjátok le, hátha valami használhatót tudtok írni!

3 gyermekes anyuka, akinek a gyerekei NAGYON jó alvók

2009. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem tudom, ki pontozgat, de én elolvastam az összes választ, és mindegyik hasznos volt.
2009. júl. 12. 12:16
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Már 14 hós,de a leteszem alatt én valóban azt értem,h beviszem a szobájába,és leteszem az ágyába.Ez újszülött kora óta így van.Megpuszilom és betakarom.5-10 perc múlva már alszik is.
2009. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!