Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek elösször a...

Mikor vittétek elösször a babátokat bevásárlóközpontba?

Figyelt kérdés
nekünk ma egy hónapos a kicsink.kicsit félek attól mi lesz ha sirni fog...
2009. júl. 11. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan viheted,szerintem aludni fog:)

Ha sirna,meg nyugodtan visszafordulhatsz.

2009. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaja aludni fog.

Vásárolni meg muszáj!

2009. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én lehet kakukktojás vagyok, de 3 honapos elmult a fiam, amikor eloszor magammal vittem (azota szinte mindig). addig a bevásárlásokat ugy intéztem, hogy apuci volt a kicsivel itthon (2-3 ora boven elég volt), a plázázás pedig nem hiányzott, sétálni a friss levegore jártunk.

ettol fuggetlenul ki hogy gondolja jonak. Nyilván megfeleloen oltoztetve (már csak a klíma miatt is) nem lehet gond. De sajna láttam már anyukát, aki a kb 1 hos (icipicinek tunt még) izzadt babáját logatta, míg a tescos hutoregálban válogatott...ezt talán nem kéne.

2009. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is kb. 3hónapos korától vittem,addig apa járt egyedül.

utána pedig mindig alvóidőben,hordozóban vitük, szinte mindig mire felébredt már újra itthon voltunk.

ha megtudjátok oldani, várjatok még szerintem.

2009. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi 11 hetesek vagyunk,de még nem voltunk,eddig még szerencsére mindíg sikerült megoldani,hogy ne kelljen magunkkal vinni.Én a huzattól féltem.
2009. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kb 3 hónapos korától viszem magammal, alvásidőben, így ha szerencsém van akkor csak a kasszánál ébred fel:)

De tényleg nagyon sok pici babát lehet a hűtőpultnál látni :(((

2009. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!