Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babahordozóba tesztek plédet?

Babahordozóba tesztek plédet?

Figyelt kérdés
3 hetes babám még mindig görnyedten van a hordozóban. Ha teszek alá plédet úgy se jobb a helyzet. Ti tesztek a baba alá valamit? Vagy a legjobb csak úgy simán beletenni?
2009. júl. 11. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
hordozóba mi nem teszünk semmit, igy is szegénykém teljesen beleizzad. csak szúkitő van a fejénél ami jop.
2009. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak egy pelust teszek alá
2009. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én volt,hogy tettem csak a feneke alá,pont azért,mert nagyon belesett,összegörnyedt.Popsi alá vastag kockába hajtottam,így kevésbé ült,inkább feküdt benne a lányom,koraszülött,picike volt,nem volt elég a fejszűkítő.
2009. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindig teszek bele textil pelust. az felszívja az izzadását, és az anyaga is jobb mint a hordozó ülésének. ja és nem azt nyálazza össze. sztem így higénikusabb, a pelüst sűrűn mosom, az ülést nem. de miindenki úgy csinálja , ahogy kénylemes
2009. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ezeket az üléseket úgy alakítják ki , hogy a legkisebbek gerincének is jó legyen, én nem hajtogatnék alá semmit, lehet, hogy ezzel ártanék, mint jót tennék.
2009. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!