Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tortent? Mas is volt (van)...

Mi tortent? Mas is volt (van) igy?

Figyelt kérdés
Babam a tegnapelott toltotte az 5 honapot.Eddig egy angyal volt.2 ora ebrenlet utan mar nem birta.Szepen egyedul aludt el a kisagyaba,de a tegnaptol mintha kicsereltek volna.Mar az este 2 oran keresztul zsimbizett,nem tudott elaludni.Ma reggel hetkor evett es azota meg fent van,most nem zsimbi csak nem alszik,pedig eddig mindig a kora reggeli eves utan meg aludt 9-10-ig.Mi tortenhetett?
2009. júl. 11. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezd egyre érdeklődőbb lenni, át fogja alakitani az alvási rendet. Figyeld a jelzéseit, játsz kicsit tovább vele délelőtt, lehet hogy 3 órát is fent lesz, de többet alszik, hosszabbat utána.
2009. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam sosem volt egy hétalvó, de most 7 hónaposan ott tartunk, hogy napközben kb. 3 órát alszik, másfelet délelőtt, másfelet délután. Igaz este fürdés és vacsi után fél 8 körül elalszik és kb. 6-ig nyomja, csak akkor sír fel néha, ha kiesik a csumija vagy megszomjazik.
2009. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kislányommal ugyanez van, 4,5 hós. Ezelőtt reggel hétkor kelt enni, aztán alvás 1O-ig, az utóbbi ifőben 9-ig. pár napja nem és nem alszik vissza, vagy csak hosszas "könyörgés", cicizés után egy félórára. Ma is fel vagyunk 6-tól, azóta aludt egy félórát. Most is itt vigyorog mellettem az ágyon, de nem alszik, nem ám!
2009. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 hóanpos lányom alszik este 7től hajnali 4-5 ig (van hogy éjjel is kell, de nem mindig és nem tudom egyszer miért, egyszer miért nem)

Majd hajnalban eszik és aszik 7-8 ig.

Onnantól viszont este hétig, jó ha alszik összesen 3-4 szer fél órát. baromi fárasztó.

Ha fent van, akkor izeg- mozog, forgoódik, a kiságyban, vagy a földön nincs sokáig el.

Szóval állandóan szórakozattni kell, vagy a kezünkben van és nézelődik.

Az orvosnak mondtam, hoyg nappal keveset alszik, erre azt mondta, hogy ameddig éjjel alszik, addig nincs semmi, nem minden baba egyforma.

e ha elmegyünk valahova (babakocsi, autó, kenguru) elalszik és ahogy belépünk a házba, kipattan a szeme.

2009. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!