Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tortent 11hos lanyom arcaval?

Mi tortent 11hos lanyom arcaval?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem eszre hogy a szaja korul kifeheredett vagy kisargult nem is tudom este lefekves elott megtoroltem a szajat popsitorlovel lehet hogy attol? dehat azt irta hogy a baba egesz testen hasznalhato jart meg igy valaki? vagy valami mastol lehet?
2011. márc. 29. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak álmában visszabukta a kaját, és odaszáradt az arcára. A popsitörlőtől nem lesz olyan.
2011. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Micsoda?/// gondolod ha szaraz kaja lenne nem vettem volna eszre? a bore van kifeheredve olyan mintha foltos lenne ott ahol megtoroltem ne nezz hulyenek legyszives
2011. márc. 29. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyat hallottam már,hogy ha egy baba sok sütőtököt eszik,besárgulhat a bőre.Nem lehet,hogy attól?Az első válaszoló tényleg "érdekes" volt.
2011. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eloszor is koszonom a 2ik valaszolonak a NORMALIS valaszt> Ilyet en is halottam meg a kubutol is de o nem evett sutotokot kubut ivott de nagyon keveset vizzel higitva ketlem hogy attol a kevestol kiutne nem tudom tanacstalan vagyok ha holnapra nem mullik el irany a doki
2011. márc. 29. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!