Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 8 hós lány babátok?

Mit tud 8 hós lány babátok?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy nem minden baba egyforma csak érdekel, hogyan tanulnak, fejlődnek stb.
2009. júl. 11. 08:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Még nem tapsol, csak összerajka a kezeit. MIntha imádkozna, talán ebből lesz a taps. Egyszer már integetett, de nem csinálja. Lehet csak véletlen volt. Sokat mosolyog, beszlgetni csak ha elmerül, meg a babakeksznek ha eszi. Nem nagy dumás.

Örülök hogy ennyien írtak. Meg annak is, hogy végre vannak hasonlóan fejlődő babák, mint az én lányom, mert itt mindenki azt mondja, túl gyors. Még nem kéne felállnia, elég erős hozzá? stb. Jó babázást mindenkinek!

2009. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
68%
nézd meg a neten
2009. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Az én babám most lett 8 hós. Ülni tud,kapaszkodva felül a babakocsiba,de a gyerekágyba még nem, habár már ott is probálkozik. Mászni nem tud még kuszni se igazán. Sokat beszél és utánozz hangokat ha köhögök ő is köhög, mondja pá-pá , ta-ta, adjá, . Tapsol,integet, indiánozik,úgyértem ,hogy odarakjuk a kezünket a szájához és akkor rázendit,ezt szokta magának is.Jóformán folyamatosan beszél ,belgázik a maga nyelvén.
2009. júl. 14. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!