Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 8 hós lány babátok?

Mit tud 8 hós lány babátok?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy nem minden baba egyforma csak érdekel, hogyan tanulnak, fejlődnek stb.
2009. júl. 11. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Mászik, feláll a kiságyban és néha tesz kis lépést. Néha elfelejti hogy nem tud menni, és elengedi a rácsot, persze pár másodperc mulva elesik vagy seggre ül. Ha fogom a kezét sétálgat, főleg ha valami érdekeset lát, azt nagyon meg tudja célozi. Ülni a napokban már egész jól megy.

Ha ülök, van hogy odatérdel elém és úgy akar szopni. :-) Nagyon édi.

2009. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. júl. 11. 12:18
 3/13 A kérdező kommentje:
És pl. tud már tapsolni ,integetni stb?
2009. júl. 13. 21:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de én fiamról írok, jövő héten lesz 8 hós. Ő forogva, kúszva bejárja a szobát, feláll kutyába és inog:-)Ha ölbe van, feláll.

Tapsolni, integetni, puszit adni, egyszerűbb dolgolat utánozni tud.

Ülve bármeddig elvan, felülni kapaszkodva tud.

2009. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ulni stabilan tud,maszni meg csak kicsit inkabb kuszik.integetni csak az apukajanak integet.
2009. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
8 hósan forgott és négykézláb hintázott, nem tapsolt, néha integetett. Nem bszél, csak játszott a hangjávol, szótagokat utánzott.
2009. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyolc hósan állt fel a lányom, azon nyomban körbe is járta a kiságyat. ezzel szinte egyidőben kezdett el mászni. Puszit küldeni és pápázni pár héttel később tudott, de változó, hogy hajlandó-e rá.
2009. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg sem áll.mászik de olyan gyorsasággal,hogy csak lesek.A kiságyat körbejárja a bútorokba kapaszkodva is lépeget de ha fogom a kezét inkább leül nem akar menni!

Tapsol,pápázik persze ha ő akarja, beszélni tudatosan csak az apa meg a hami!Játszik a hangjával"énekel" nagyokat síkit,nevet!

2009. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mászik mint a villám, tökéletesre begyakorolta a felállást. Most már mindig ezt tenné, min degy hogy éppen altatnám vagy pelenkáznám. 2 hete ül, állásból ereszkedik a popójára. Integetni 2 hete már tudott, de mostanában integetés helyett inkább csak szélesen vigyorog mindenkire. Persze, ha kedve tartja, akkor pápázik a virágnak, kutyának, ajtónak, éppen mi van a közelben:)

Tapsolni még nem tud, most kezdtem el neki mutogatni. Sokat "beszélget", főleg ha belefeledkezik valamilyen játékba, na akkor monológokat mond.

Foga még nincs, küszködünk, nagyon küszködünk a darabos ételekkel. A főzelék darabosan nagyon nem megy, bezzeg a kiflit, kenyeret, kekszet, ropit csak úgy nyeli, mindegy mekkora darabban.

2009. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem a te babád mit tud?
2009. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!