Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék venni a kiságyba...

Hol tudnék venni a kiságyba vastag fejvédőt, ami körbe éri az egész ágyat?

Figyelt kérdés
120x60 cm-es babaágyunk van
2009. júl. 11. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
én pár napja nézegettem ilyet a teszveszen. gyönyörűek vannak, és újak!!
2009. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi IKEÁban vettük, de csak pár fajta van, viszont olcsó. Nézd meg a honlapjukon www.ikea.hu.
2009. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kèsőbb, ha 3 hós lesz , már nagyon fogja idegesiteni, hogy nem lát ki a kiságyból ettől a barikádtól, ha meg elkezd kuszni-pörögni, akkor méginkább. Sőt, akkor meg azt nem fogja érteni, miért kopog a feje a rácsban. Biztos, nem elég a hagyományos fejvèdő, ami tényleg csak a fejnél van? 6-7 hósan már simán le is tudják szedni, kiköti a masnit és tépkedi:)
2009. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az IKEA-ban vettem olyat amin vannak figurák, 2990 ft volt. Ki kellett fordítanom, mert nemtudott elaludni miatta a babám, mert azt hitte játszani kell vele. A másik oldala fehér, így az tökéletes, de mivel ő már 7 hónapos, így úgy raktam be, hogy befűztem a rácsok közé, így is körbeéri. Így fogódszkodni is tud és kicsit védve is van. Ráadásul otthonosabb az ágy, és a cumi sem esik ki. Ja, és van sima fehér is az 2490 ft lett volna.
2009. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én fiam már 8 hónapos,és már feláll ,lépeget,ezért szeretnék valami strapabírót,mert a vékony nem védi meg semmitől:(!
2009. júl. 11. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az IKEA-s az vastag.
2009. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,megnézem :)!
2009. júl. 11. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!