Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kiságyba hány fejvédőt...

A kiságyba hány fejvédőt érdemes rakni és pontosan hova kell azt rakni? A baba ugye nem vánkuson alszik hanem egy leteritett textilpeluson?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól gondolod. A baba feje alá semmit nem szabad tenni, max egy pelust, hogy ha bukik , ne a lepedőt kelljen cserélni, csak a pelust, ezt én is így csinálom.

Fejvédő-mármint rácsvédő 3 darab tartozik egy garnitúrába, a feje fölé, és 2 oldalra egy-egy. A baba lábánál nincs. Én az egyik oldalra nem tettem fel, hogy belássak a kiságyba, így csak 2 dbot használok belőle (a feje felett és az egyik oldalon)és látom a kicsit is.

2008. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segitséget.a mi garnituránkban 1 fejvédő van de rendeltem hozzá még egyet.akkor ez igy elég is.
2008. aug. 13. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak a feje fölé tettem fejvédőt.A feje alá meg textilpelus.De az mindenhol van neki.(babakocsi,hordozó stb.)az elején hajlamos volt többet bukni.Ma már ott tartunk,11 hetesen,h mindenhova vinni kell vele egy pelust,amit bmikor a szájába tömhet,gyürködhet stb.
2008. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!